شرکت حسابداری

شرکت ها، مسائل و امور مالی و قوانین بسیاری دارند که تمامی آن ها پیچیدگی و جزئیات فراوانی دارند و زمان بسیار زیادی برای آن ها صرف می شود که برای مدیریت آن ها، چندین راه حل وجود دارد. امروزه تمامی شرکت ها برای انجام امور مالی و حسابداری خود، یک حسابدار با تجربه استخدام می کنند تا تمامی این کار را به درستی و در زمان مناسب انجام دهد. حسابداران با دانشی که در دوران تحصیل کسب کرده اند می توانند در شرکت های مختلفی به عنوان حسابدار مشغول به کار شوند و حسابداری یکی از شغل های مهم با درآمد بسیار خوب در ایران می باشد.

روش دیگری که می توان از طریق آن مسائل مالی و حسابداری شرکت را انجام داد، استفاده از شرکت های خدماتی حسابداری می باشد که در این زمینه تخصص دارند. شرکت های حسابداری با ارائه خدمات حسابداری و حسابرسی به عنوان پروژه ای در این زمینه فعالیت می کنند و هر زمان که به آن ها نیاز داشته باشید می توانید با امضای یک قرداد، همکاری خود را آغاز کنید. شرکت های حسابداری در زمان قرارداد، مسئول تمامی کارهای مالی و حسابداری شرکت می باشند و تمامی اسناد مالی زیر نظر آن ها می باشند و در صورت وجود مشکل، عواقب آن به عهده شرکت حسابداری می باشد و به همین دلیل نمی توان به هر شرکتی اعتماد کرد.

یک شرکت حسابداری با توجه به زمینه ی تخصصی اش، تمامی ابزارهای لازم برای انجام صحیح امور حسابداری یک شرکت را دارد. در واقع وقتی امور حسابداری خود را به چنین شرکتی می سپارید و آنها مسئولیت تمام اسناد مالی را به عهده می گیرند، مسئول تمامی امور حسابداری شرکت شما خواهند بود. در مجموعه خدمات مالی حسابداری چرتکه پلاس، گروهی از فارغ التحصیلان برجسته کشور با بیش از 15 سال سابقه مفید در شرکت های معتبر گرد هم آمدند تا با بهره گیری از دانش و تجربه خود به شرکت ها و مؤسسات مختلف از قبیل شرکت های تجاری، کارگاه های صنعتی و تولیدی، شرکت های خدماتی، مؤسسات آموزشی و استارتاپ ها خدمات مالی ارائه نمایند.

مالیات بر درآمد اتفاقی

وظایف شرکت حسابداری

شرکت حسابداری

شرکت حسابداری از لحاظ انجام کار و خدمات به بخش های مختلفی تقسیم بندی می شود و کار شرکت حسابداری از دو بُعد مختلف قابل تقسیم بندی است. بُعد اول، نوع ارائه خدمات از مشاوره تا حسابرسی و بُعد دوم شامل همه خدمات حسابداری در یک پکیج می باشد.

  •  بُعد ارائه خدمات؛ از خدمات مشاوره تا حسابرسی

برخی از شرکت ها فقط در زمینه ارائه مشاوره فعالیت می کنند و این خدمات می تواند در مورد حسابرسی شرکت، دادرسی مالیاتی، ارائه خدمات حسابداری، انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری متناسب به کسب و کار و … می باشد. این گونه خدمات برای شرکت هایی که مدیر مالی و حسابداری دارند و برای اینکه خدمات به نحو احسنت انجام شود، از شرکت های مشاور کمک می گیرند و از دانش تخصصی افراد برای بهبود انجام این امورات استفاده می کنند.

دومین مورد از شرکت های خدماتی، مجموعه هایی هست که در قالب نظارت مستمر خدمات خود را ارائه می دهند. این شرکت های حسابداری با نظارت کامل بر روی امور حسابداری یک شرکت به طور مستمر اسناد و صورت های مالی را زیر نظر قرار می دهند. خدمات این شرکت علاوه بر نظارت می تواند مشاوره هم باشد و معمولاً قراردادهای یکساله یا چند ماهه منعقد می کنند و معمولاً پیگیر اظهارنامه مالیاتی هم هستند.

کار دسته سوم شرکت حسابداری ارائه مجموعه کاملی از خدمات به مشتریان می باشد. کسب و کارها می تواند تمام امور مالی خود را به این شرکت ها بسپارند. در برخی مواقع کسب و کارها می تواند یک نیروی تمام وقت و یا وقت متخصص از شرکت استخدام کنند و تمام امور مالی مربوط به مجموعه را در خارج از مجموعه انجام دهند. تمام اموراتی که مرتبط با حسابداری و امور مالی است از مشاوره و نظارت گرفته تا اموری از قبیل نصب نرم افزار و اجرای آن تماما در شرکت حسابداری انجام می شود.

شرکت حسابداری چرتکه پلاس، دارای تیم تخصصی و اساتید مجرب و حرفه ای جهت انجام امور تخصصی با سرعت بالا و کمترین هزینه جهت پیشبرد امور حسابداری شما می باشد. ما در شرکت حسابداری چرتکه پلاس، خیالتان را از بابت خطاهای مالی آسوده می کنیم و با بررسی میزان انطباق عملیات های شرکت شما با قوانین جاری کشور، مسیر امن فعالیت را به شما نشان می دهیم.

شماره تماس: 09900300026 – 09900300025