هوشمند سازی کسب و کارها با نرم افزار حسابداری

هوشمند سازی کسب و کارها با نرم افزار حسابداری مجموعه ای از نظریات روش ها فرایندها و فناوری هایی است که برای تبدیل داده های خام به اطلاعات مفید استفاده می شود و شرکت ها با استفاده از نرم افزارهای حسابداری در فرایندهای مالی باعث ایجاد بازار رقابتی و پایداری بلند مدت را ایجاد می کنند وجود دادهای باارزش و بروز باعث گزارش های تحلیلی مفید برای مدیران و سایر افراد شرکت می شود و نیز باعث افزایش بهره وری کسب و کار می گردد در این مقاله شما را با فرایند هوشمند سازی کسب و کار آشنا می نماییم.

 

 

 

هوشمند سازی کسب وکار چیست؟

مفهوم هوشمند سازی کسب و کار با استفاده از نرم افزار حسابداری اصطلاحی است که از اواسط دهه 1998 میلادی مطرح گردید و به معنای تبدیل داده ها از شکل اولیه آنها به چیزی است که تصمیمات تجاری بر اساس آن گرفته شوند و سایر سیستم های مربوط به تصمیمات تجاری شامل انبار داده جست وجوی دادها تحلیل آماری پیش بینی و پشتیبانی با آن مرتبط می باشند و هوشمند سازی کسب و کار فرایند سود دهی سازمان و شرکت ها را در بازار رقابتی با استفاده از اطلاعات موجود در شرکت از طریق استفاده هوشمندانه ارتقاء می بخشد.

 

 

سرفصل های دوره هوشمندسازی کسب و کار کدامند؟

هوشمند سازی کسب و کارها با نرم افزار حسابداریهوشمند سازی کسب و کارها با نرم افزار حسابداری این امکان را ایجاد می کند که در آمد کسب و کار شرکت ها چندین برابر شود و مناسب همه افراد در مشاغل می باشد دوره هوشمند سازی کسب و کار شامل سرفصل هایی می باشد که عبارتند از

  • مفاهیم پایه ی هوش تجاری
  • مفاهیم انبار داده
  • آموزش نرم افزار هوش تجاری
  • اجرای چند پروژه واقعی در قالب ساخت داشبوردهای مدیریتی و تحلیل کسب و کار

شما در پایان این دوره ها قادر خواهید بود با درک کامل از هوش تجاری با استفاده از نرم افزارهای هوشمندسازی داشبوردهای مورد نظر خود را بسازید و درآمد کسب و کار خود را به بالاترین حد ممکن برسانید.

 

 

چرا هوشمند سازی کسب و کارها برای حسابداران اهمیت دارد؟

هوش تجاری روشی است که در حال حاضر به بلوغ رسیده است. اکثر شرکت‌ها از داده‌ها و ابزارهای هوش تجاری برای تصمیم‌گیری بهتر استفاده می‌کنند. مساله اصلی، بهترین استفاده از داده برای کسب مزیت رقابتی در حوزه‌هایی مثل تجزیه‌ و تحلیل گزارشات و پیش‌بینی آن‌ها است. حسابداران داده‌های بسیاری را جمع‌آوری می‌کنند، اما اگر نتوانند آن را به اطلاعات مفید در جهت هوشمندسازی کسب و کارها تبدیل کنند، با مشکلات جدی مواجه می‌شوند. بنابراین بخش مالی یک شرکت، نقش تعیین‌کننده‌ای در استفاده از  یک نرم ‌افزار حسابداری برای تهیه گزارشات به موقع و دقیق دارد که در نهایت این امر کمک می‌کند یک کسب و کار به صورتی هوشمندانه مسیر خود را طی کند و فرآیندهای موجود روندی رو به بهبود و اثربخش داشته باشند.

 

 

بیشتر بدانید: چالش مالی مدیران

 

 

دو مزیت مهم نرم افزارهای هوشمندسازی کسب و کار

هوشمند سازی کسب و کارها با نرم افزار حسابدارینرم افزارهای هوشمند سازی کسب و کار با داشتن مزیت هایی مورد توجه و اقبال شرکت ها و سازمان ها قرار گرفته اند دو مزیت مهم و مشخص این نرم افزارها عبارتند از:

  • صرفه جویی در زمان که استفاده از نرم افزار هوشمند سازی با جلوگیری از اتلاف وقت فرصت پسنداز زمانی ارزشمند را به ما می دهد و با صرفه جویی در زمان و  سرعت تکمیل مراحل می توانند با رویکردی یکپارچه تر و سرعتی بیشتر  پیشرفت نمایند
  • صرفه جویی در نیروی کار  که نیاز به حضور افراد دارای تخصص های مختلف را در شرکت ها و سازمان ها ایجاب می کند و از بروز نا هماهنگی در بخش های مختلف فعالیت های مالی پیشگیری می کند.

 

کلام آخر

حسابداری عبارت است از فرایند شناسایی اندازه گیری و گزارش گیری اطلاعات اقتصادی برای تصمیمات مهم مالی در این میان هوشمند سازی کسب و کارها با استفاده از نرم افزار حسابداری نقشی مهم برای ایجاد ارتباط بین دادها گزارشات و تصمیم گیری درست ایفا می کند شرکت چرتکه پلاس با ارائه نرم افزار سپیدار به صورتی هوشمندانه فرایندهای فعالیت های مالی شما را بهبود می بخشد با مشاورین ما در ارتباط باشید.

09900300025

09900300026