نرم افزار حسابداری قفل شکسته چیست؟قبل از تعریف نرم افزار حسابداری قفل شکسته چیست؟ باید بگوییم که نرم افزار حسابداری قفل شکسته نمونه کرک شده غیر قانونی نسخه اصلی نرم افزارهای حسابداری میباشد. در سال های اخیر استفاده از نرم افزارهای کرک شده ایرانی از جمله نرم افزارهای قفل شکسته حسابداری رواج پیداکرده است در این مقاله سعی میکنیم به شکل اجمال نرم افزار حسابداری قفل شکسته را برای افرادی که از نرم افزار قفل شکسته حسابداری استفاده میکنند و نیز کسانی که قصد تهیه این نرم افزار را دارند و یا به دنبال یک جایگزین نرم افزار قفل شکسته حسابداری هستند توضیح دهیم.

 

نرم افزار حسابداری رایگان قفل شکسته چیست؟

همانطور که در توضیح نرم افزار حسابداری قفل شکسته چیست؟ عنوان شد افرادی که قصد یادگیری و کار با نرم افزار حسابداری را بدون پرداخت هزینه دارند از نرم افزار حسابداری کرک شده ( قفل شکسته ) استفاده میکنند چون این نرم افزار رایگان است کاربران را تشویق به دانلود رایگان نرم افزار حسابداری قفل شکسته و استفاده از آن مینماید اما لازم به ذکر است که استفاده از نرم افزار حسابداری کرک شده رایگان مشکلاتی را برای استفاده کنندگان و تولید کنندگان نرم افزار به وجود می آورد چون این نرم افزارها به شکل غیر قانونی در بازار ارائه میشوند بعد از مدتی استفاده توسط کاربران، شرکت های تولید کننده نرم افزار حسابداری کرک شده خود را مورد پیگیری های لازم قرار میدهند و به همین خاطر تعداد زیادی از این نرم افزارها در بازار وجود ندارد.لازم به ذکر است که کرک کردن نرم افزار یعنی تغییر دادن نرم افزار به منظور حذف کردن روش های حفاظتی آن نرم افزار از جمله روش های حفاظتی یک نرم افزار شامل مواردی چون ممانعت از کپی نسخه نمایشی آزمایشی شماره سریال است.

 

حتما بخوانید: مشخصات نرم افزار حسابداری سپیدار

معایب نرم افزار حسابداری قفل شکسته چیست؟

نرم افزار حسابداری قفل شکسته چیست؟در دنیا بسیاری از مردم به خیال آنکه در هزینه های خود صرفه جویی میکنند اقدام به دانلود نرم افزارهای قفل شکسته و به اصطلاح کرک شده مینمایند اما آنچه که این افراد به آن آگاه نیستند این است که تمامی این نرم افزارها توسط افرادی کرک میشنود و قفلشان شکسته میشود که دارای معلومات بالایی در زمینه هک و ویروس هستند. با توجه به مطالب گفته شده معایب نرم افزار حسابداری قفل شکسته شامل موارد زیر می باشد:

  • نادیده گرفتن تخصص تولید کنندگان نرم افزار حسابداری
  • از بین بردن انگیزه افراد توانمند برای تولید نرم افزار حسابداری
  • خسارات مالی غیر قابل جبران برای شرکت های تولید نرم افزار
  • امنیت پایین نرم افزارهای قفل شکسته
  • هک شدن و ویروسی شدن اطلاعات موجود در نرم افزار قفل شکسته

 

دانلود رایگان و قانونی نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری قفل شکسته چیست؟پیشنهاد ما این است که هیچ وقت از نرم افزار حسابداری قفل شکسته استفاده نکنید زیرا با توجه به اهمیت اطلاعات حسابداری برای هر شرکت حسابداری استفاده از نرم افزار حسابداری کرک شده ریسک بالایی دارد بهتر آن است که به جای استفاده غیر قانونی از نرم افزارهای حسابداری قفل شکسته از نرم افزارهایی استفاده کنید که شرکت های تولید کننده نرم افزارهای حسابداری ارائه میدهند. اگر به دنبال نرم افزار حسابداری هستید که در عین زیبایی ظاهری دارای بهترین کاربرد از لحاظ مالی دانش حسابداری باشد و بتوانید با صرف هزینه و زمان کمتر امور مالی و حسابداری خود را انجام دهید بهترین انتخاب شما نرم افزار حسابداری سپیدار میباشد این نرم افزار با توجه به نیاز شرکت ها در حوزهای خدماتی ،بازرگانی ،تولیدی،پیمانکاری طراحی و تولید شده است و این امکان را برای شما فراهم میکند تا فرایندهای کسب و کار خود را به سادگی و هوشمندانه مدیریت کنید. نرم افزار سپیدار یکی از نرم افزارهای حسابداری پر طرفدار در ایران میباشد که حسابداران از آن میتوانند برای مدیریت امور مالی خود و تهیه گزارش های مالی استفاده نمایند.

نرم افزار حسابداری قفل شکسته چیست؟

همانطور که بیان کردیم با توجه به معایب استفاده از نسخه کرک شده نرم افزار حسابداری و نیز غیر قانونی بودن نرم افزار حسابداری قفل شکسته شرکت حسابداری چرتکه پلاس با تولید و ارائه نرم افزار حسابداری معتبر یعنی نرم افزار حسابداری سپیدار به شما کمک میکند تا برای امور مالی و حسابداری خود راهکاری مناسب را داشته باشید شما میتوانید با خرید نرم افزار سپیدار و استفاده از مشاوره متخصصان  شرکت چرتکه پلاس بهترین انتخاب را داشته باشید.

شما میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

09900300025

09900300026