مشخصات نرم افزار حسابداری سپیدار

 

مشخصات نرم افزار حسابداری سپیدار مانند شناسنامه این نرم افزار می باشد نرم افزار حسابداری برای ثبت اطلاعات مالی یک شرکت ضرروی می باشد. نرم افزار سپیدار در حال حاضر در کشور ما یکی از پرفروش ترین نرم افزارهای حسابداری می باشد که به دلیل ویژگی های بینظیرش مورد توجه کسب و کارها می باشد و در جامعه حسابداری کاملا محبوب است و علت این استقبال کارایی خاص این نرم افزار حسابداری می باشد. با استفاده از این نرم افزار در کمترین زمان مدیریت مالی کسب و کارهای خود را بهبود ببخشید نرم افزار حسابداری سپیدار به کاربران خود کمک می کند تا با ثبت جزئیات دقیق و مدیریت اصولی رضایت مشتریان خود را افزایش دهید. در این مقاله به شما کمک می کنیم تا با این نرم افزار آشنا شده و علت استقبال بینظیر کاربران را بدانید.

 

ویژگی های یک نرم افزار حسابداری خوب چیست؟

مشخصات نرم افزار حسابداری سپیدار شامل ویژگی ها و مزایای این نرم افزار می باشد و در واقع این ویژگی ها هستند که نرم افزار حسابداری سپیدار را شاخص ترین نرم افزار در امور مالی نشان می دهد این ویژگی ها شامل :

 • بروز بودن نرم افزار
 • یکپارچگی نرم افزار سپیدار
 • دارا بودن پشتیبانی قوی و مورد اطمینان
 • سرعت بهینه
 • قابلیت تبدیل اطلاعات
 • امنیت بالا
 • ظاهر و گرافیک نرم افزار
 • ساده بودن و در عین حال کاربردی بودن نرم افزار
 • ثبت دفاتر قانونی به صورت کاملا ساده
 • کدینگ مناسب برای همه کسب و کارها
 • ارائه انواع گزارش های مالی
 • کار به صورت همزمان برای کاربران مختلف

با استفاده از نرم افزار حسابداری درصد خطاهای شما در امور مالی و حسابرسی کاهش می یابد و شما را به موفقیت نزدیک می کند بنابراین باتوجه به نرم افزارهای موجود در بازار یک نرم افزار حسابداری که بتواند شما را به اهدافتان نزدیک کند نرم افزار حسابداری سپیدار است.

 

حتما بخوانید: حسابداری مالیاتی چیست

دلیل افزایش استفاده شرکت ها از نرم افزار حسابداری چیست؟

مشخصات نرم افزار حسابداری سپیدارشرکت های زیادی هر ساله از نرم افزارهای حسابداری استفاده می کنند یکی از دغدغه های اصلی مدیران شرکت ها محاسبه امور مالی می باشد که به شکل کامل با دقت بالا و نیز مقرون به صرفه باید انجام گیرد از این رو استفاده شرکت ها از نرم افزار حسابداری در سال های اخیر گسترش چشمگیری داشته است از جمله دلایل این کار عبارت است از:

 • تهیه انواع گزارش های مرتبت با کسب و کار: نرم افزار حسابداری به شما کمک می کند تمام گزارش ها را در زمان کمتر با دقت بیشتر تهیه کنید در صورتی که در گذشته گزارش ها به شکل دستی زمان زیادی را از افراد می گرفت.
 • افزایش چشمگیر سرعت در انواع محاسبات:به دلیل قوی بودن پردازش کامپیوترها اطلاعات با سرعت بالایی با کمک یک برنامه حسابداری و با سرعت بیشتر محاسبه می شوند.
 • بالا رفتن دقت و پایین آمدن ریسک خطای انسانی در محاسبات امور مالی: نرم افزار های حسابداری کمک می کند تا خطای انسانها به کمترین حد خود برسد و این امر باعث افزایش بازده کارایی مشاغل و شرکت ها می شود.

 

امکانات نرم افزار حسابداری سپیدار

مشخصات نرم افزار حسابداری سپیدارنرم افزار حسابداری سپیدار با داشتن امکانات مشخص و در عین حال ساده استفاده کنندگان را مجذوب خود می کند آنچه که نرم افزار سپیدار را از سایر نرم افزارهای حسابداری متمایز کرده است امکانات این نرم افزار در بخش های مختلف تولید ، بازرگانی ، خدماتی ، و پیمانکاری می باشد. این امکانات موارد زیر را شامل میشود:

 1. سفارش تولید محصول
  عملیات مورد نیاز برای ساخت و برنامه مراحل تولید، با توجه به سفارش‌های تولیدی دریافت شده از مشتری، مواد و ملزومات، ظرفیت‌های ماشین‌آلات کارخانه تعیین میشود. در نهایت عملکرد تولید شامل میزان تولید واقعی با توجه به انحراف تولید نسبت به سفارشات روشن میشود.
 2. فراهم کردن گزارش آخرین وضعیت چک‌های دریافتی و پرداختی
 3. پرداخت و دریافت از طریق: چک،حواله، وجه نقد و کارتخوان
 4. استفاده از گزارش‌های روزانه و جمع شده برای ثبت دفاتر قانونی
 5. چاپ چک و کلر بانک
 6. تهیه گزارش آخرین وضعیت
 7. کامل کردن اظهارنامه‌ی مالیاتی با استفاده از گزارش‌های ترازآزمایشی، ترازنامه و صورت سود و زیان
 8. تهیه گزارش آخرین وضعیت چک‌های دریافتی و پرداختی
 9. تهیه مغایرت بانکی خودکار برای هر حساب
 10. بهای تمام شده کالای تولید شده
 11. مشخص کردن نقطه سفارش هر کالا
 12. صورت‌حساب طرف مقابل خود را می‌توانید در لحظه تهیه کنید.
 13. محصولات پرسود بنگاه خود را شناسایی کنید.
 14. اعلامیه قیمت‌های متفاوت داشته باشید.
 15. امکان تعریف انبار به تعداد نامحدود
 16. آگاهی از موجودی رزرو شده در لحظه
 17. ثبت اسناد حسابداری با ارز دلخواه خود

 

روش خرید نرم افزار حسابداری سپیدار

مشخصات نرم افزار حسابداری سپیدار

یکی از کاملترین راه ها برای خرید نرم افزار حسابداری سپیدار تهیه این نرم افزار از نمایندگی های فروش سپیدار می باشد شرکت چرتکه پلاس با داشتن مشاوران توانا و متخصص و نیز باداشتن 15 سال سابقه کاری در زمینه حسابداری یکی از نمایندگان فروش نرم افزار سپیدار می باشد از این رو شما می توانید قبل از خرید نرم افزار سپیدار از مشاوران توانمند این شرکت کمک بگیرید و نسبت به خرید نرم افزار سپیدار اقدام نمایید همچنین برای آشنایی بیشتر با محیط کاربری و خدمات این نرم افزار با مشاورین ما تماس بگیرید.

09900300025

09900300026