زیر سیستم ردیابی سپیدار

در نرم افزار حسابداری سپیدار زیر سیستم ردیابی سپیدار یکی از قابلیت های ویژه می باشد  که باعث استفاده از این نرم افزار در امور حسابداری توسط مدیران شرکت ها و سازمانها میشود،به زبانی ساده تر استفاده از نرم افزار سپیدار مقرون به صرفه بودن را در خود با توجه به قابلیت های شناخته شده بیان میکند، زیر سیستم ردیابی سپیدار باعث نظم دهی و حفاظت از کالا میشود در این مقاله سعی بر آن داریم شما را با این زیر سیستم و کاربردهای آن آشنا نماییم.

 

زیر سیستم ردیابی سپیدار چیست؟

زیر سیستم ردیابی سپیدار از جمله امکاناتی می باشد که در نرم افزار سپیدار برای ایجاد امنیت و نیز پیگیری گردش کالاها در بخش های مختلف شرکتی و سازمانی و صنعتی استفاده میشود،همانطور که بیان شد برای افزایش ردیابی کالا و مواد در صنایع مختلف از زیر سیستم ردیابی سپیدار استفاده میشود و این زیر سیستم راه حلی برای نظم بخشیدن به کالا و مواد عنوان شد. و در مشاغل بزرگ و کوچک نیز قابل استفاده میباشد.زیر سیستم ردیابی سپیدار آسان ترین راه برای نظم بخشیدن به کالا و مواد برای مدیران شرکت ها و صنایع و نیز برای صاحبان مشاغل میباشد.

 

مطالعه مفید: زیر سیستم چند زبانه سپیدار

کاربرد زیر سیستم ردیابی سپیدار

زیر سیستم ردیابی سپیدار

در نرم افزار حسابداری سپیدار هرکدام از امکانات ارائه شده دارای کاربرد خاص خود میباشد زیر سیستم ردیابی سپیدار نیز دارای کاربردهای خاصی میباشد که در ذیل به آنها اشاره میکنیم.

  • ثبت اطلاعات اجناس از هنگام ورود مواد و کالا به انبار تا خروج آن ها: در واحد های تولیدی، کار آن از زمانی که مواد اولیه ای را خریداری می کنید و به انبار می برید آغاز می گردد. تمامی اطلاعات در رابطه با ورود کالا و اجناس ثبت می شوند.
  • این روند در هنگام خروج مواد از انبار و ورود آن ها به خط تولید نیز ادامه دارد. پس از تولید کالا و خروج آن ها از خط تولید و ورود مجدد به انبار تا زمانی که کالا فروخته شود و به دست مشتری برسد این روند ثبت اطلاعات ادامه دارد.
    در واحد های بازرگانی نیز با خرید کالا اطلاعات آن ثبت می گردد.
  • پی جویی گردش کالا ها در هر مرحله: همانطور که ذکر شد شماره سریال ها و کد هایی برای پیگیری هر یک از اجناس و کالا های ورودی و خروجی در نظر گرفته ایم. شما به وسیله این شماره ها می توانید کالا ها و اجناس را ردگیری کنید. با این ویژگی شما این امکان را دارید تا اطلاعات کالا را در هر مرحله ای دریافت کنید. همچنین زمانی این ویژگی به چشم می آید که به دنبال محصول مورد نظر خود باشید و بخواهید بدانید این محصول در این لحظه در کدام مرحله قرار دارد.
  • اطلاعات موجودی کالا: به دلیل ارتباط مستقیم این سیستم با سیستم انبار سپیدار، می توانید شاهد گزارشاتی دقیق از موجودی کالا باشید. در این حالت می توانید اجناس را با توجه به کد ها و شماره ها ردگیری کنید.
  • تهیه گزارشات کالا: با ورود اطلاعات دقیق گردش کالا در طول دوره امکان دسترسی به کاردکس کالاها به تفکیک کد ردیابی را دارید.

 

زیر سیستم ردیابی سپیدار

با توجه به کاربرد زیر سیستم ردیابی سپیدار و نیز شاخص بودن این نرم افزار با اطمینان کامل شما میتوانید اقدام به خرید نرم افزار سپیدار نموده و برای مشاوره همین حالا میتوانید با مشاورین ما در چرتکه پلاس تماس بگیرید.

09900300025

09900300026

ویژگی های زیر سیستم ردیابی سپیدار کدام است؟

زیر سیستم ردیابی سپیدار ویژگی هایی را شامل میشود که به نوعی این زیر سیستم را به شکل واضح تعریف میکند این ویژگی ها موارد زیر میباشند که بیان میداریم.

همانطور که گفته شد این سیستم در ارتباط با سیستم انبار سپیدار است. تمامی عملیات ثبت شده در انبار به صورت اتوماتیک در این زیر سیستم نیز ثبت می گردد. این ارتباط در به روزرسانی گزارشات گردش مواد تاثیرگذار است.

شما به وسیله این ابزار می توانید تمامی مواد اولیه، کالا و اجناس را شماره گذاری کنید. سپس در طی دوره و جا به جایی این مواد به کمک شماره گذاری اجناس رد گیری امکان پذیر می گردد.

سیستم ردیابی سپیدار برای چه مشاغلی مناسب است؟

زیر سیستم ردیابی سپیدار

با توجه به ارتباطات و جزییات تکنولوژی در این سیستم می توان آن را نسخه مناسبی برای تهیه گزارشات دقیق در رابطه با شرح حال کالا معرفی نمود. به همین جهت این زیر سیستم از جمله موارد جامع نرم افزار سپیدار است که با چیدمان دقیق بخش های آن می توانید بسیاری از جمع بندی ها در خصوص کالا را تکمیل کنید.

این زیر سیستم مناسب برای تمامی مشاغل با هر نوع فعالیتی است. در صورتی که مشاغل از بسته نرم افزار سپیدار استفاده میکنند میتوانند زیر سیستم ردیابی سپیدار را نیز داشته باشند.

 

مشخصات فنی زیر سیستم ردیابی سپیدار

این سیستم برای تمامی بسته های اصلی حسابداری به کار می رود.

همچنین شما می توانید از این سیستم جهت تکمیل سیستم های مرتبط با کالا استفاده کنید.

این زیرسیستم مکمل زیرسیستم تامین کنندگان و انبار در واحد های مختلف است.

پس اگر زیرسیستم انبار را خریداری نموده اید می توانید با این زیر سیستم مدیریت کالاهای خود را تکمیل کنید.

زیر سیستم ردیابی سپیدار مکمل هر سه نوع سیستم انبارداری ، بازرگانی ، تولیدی ، میباشد و تفاوتی بین زیر سیستم ردیابی سپیدار در بخش بازرگانی و تولیدی و انبارداری  وجود ندارد.

با ورود اطلاعات در هرکدام از این زیرسیستم های نرم افزار، اطلاعات به روز رسانی می گردند.