زیر -سیستم- چند زبانه -سپیدار

زیر سیستم چند زبانه سپیدار

پیشرفت تکنولوژی به دست انسان از مدت ها پیش در حال توسعه بوده،پیشرفت تکنولوژی ارمغانی است که میتواند کارهای ما را راحت تر و متفاوت تر کند،قبل از پیشرفت تکنولوژی سازمان ها و شرکت هایی که فعالیت خود را با خارج از کشور شروع کرده بودند ارتباط برقرار کردن با آنها بسیار دشوار بود.

چرا که باید به زبان های مختلف دنیا مسلط می بودند، و همین امر باعث دشواری همکاری با کشورهای مختلف میشد،اما امروزه با پیشرفت فناوری نرم افزار حسابداری سپیدار به طراحی زیر سیستم چند زبانه سپیدار پرداخته است.

که موجب میشود تمام فعالیت های خارج از کشور راحتت تر و سریع تر انجام گیرد.ما در ادامه شما را با زیر سیستم چند زبانه سپیدار آشنا میسازیم با ما همراه باشید.

 

زیر سیستم چند زبانه سپیدار چیست؟

زیر سیستم چند زبانه سپیدار

 

زیر سیستم چند زبانه سپیدار یک زیر سیستم کاربردی و جامع است که به عنوان ابزار کمکی جهت پیشرفته تر و آسان تر شدن عملیات ها و فعالیت ها در کسب و کار و مشاغل ها توسط نرم افزار حسابداری سپیدار ارائه شده است.

این نرم افزار با امکانات و مزایایی که دارد قطعا شما را در انجام کسب و کار راحت و سریع کمک میکند، زیر سیستم چند زبانه سپیدار با کلیه ویژگی هایی که دارد به کلیات و جزئیات نیاز های شما پاسخ می دهد و موجب رشد شما در کسب و کار خود می شود.

شما برای استفاده از زیر سیستم چند زبانه سپیدار باید با توجه به نوع فعالیت ها و کسب و کار خود یکی از بسته های نرم افزار حسابداری سپیدار را که شامل: بسته های تولیدی، خدماتی، پخش، بازرگانی، پیمانکاری است را خریداری کنید تا بتوانید از این زیر سیستم بهره مند شوید.

 

پیشنهاد مطالعه مفید: زیر سیتم توزین سپیدار

شناخت مزیت های زیر سیستم چند زبانه سپیدار

زیر سیستم چند زبانه سپیدار

 

شرکت ها و سازمان هایی که با خارج از کشور همکاری دارند میتوانند با استفاده از زیر سیستم دو زبانه، اطلاعات خود را به زبانی غیر از زبان فارسی نیز ثبت کنند.همچنین این امکان را دارند که به طور همزمان از چند زبان مختلف استفاده کنند.

  • امکان مشاهده و ثبت اطلاعات و گزارش‌ گیری به زبان فارسی
  • امکان مشاهده و ثبت اطلاعات و گزارش‌ گیری به زبان انگلیسی
  • امکان مشاهده و ثبت اطلاعات و گزارش‌ گیری به زبان عربی
  • امکان مشاهده و ثبت اطلاعات و گزارش‌ گیری به زبان کردی

سازمان ها و شرکت ها میتوانند گزارشات و اطلاعات خود را به زبان های مختلف ثبت کنند ، و اینکار باعث میشود که زمان زیادی را صرف ترجمه اتلاف نکنند و در کار خود سرعت العمل بیشتری داشته باشند.

 

شما با خرید نرم افزار سپیدار در چرتکه پلاس میتوانید با خیالی آسوده به کسب و کار خود رسیدگی کنید و باعث پیشرفت شرکت یا سازمان خود شوید و شما هم می توانید برای رسیدن به اوج موفقیت در کسب و کارتان از امکانات زیر سیستم چند زبانه سپیدار استفاده کنید.و از شرایط ویژه خرید اقساطی نرم افزار سپیدار بهرمند شوید. برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما در چرتکه پلاس در ارتباط باشید:

09900300025

09900300026

 

نرم افزار زیر سیستم چند زبانه سپیدار مناسب کدام کسب و کارهایی میباشد؟

زیر سیستم چند زبانه سپیدار

به دلیل ارتباط قوی بین شرکت های داخلی با شرکت های کشورهای دیگر به خصوص کشورهای اطراف خلیج فارس، این شرکت ها نیاز به یک سامانه حسابداری قوی با قابلیت ثبت اطلاعات به زبان های خارجی دارند.

با زیر سیستم چند زبانه سپیدار، این نیاز به درستی رفع خواهد شد، به گونه ای که گزارش های نهایی به زبان مورد نظر ثبت می شوند.

  • شرکت های ایرانی که شرکت مرجع آن ها شرکت های خارجی هستند، می توانند از این زیر سیستم استفاده کنند.
  • همچنین زیر سیستم دو زبانه برای شرکت هایی که اعضای هیئت مدیره یا سرمایه گذار آن ها فردی انگلیسی، عرب یا کرد زبان هستند، مناسب می باشد.

زیر سیستم چند زبانه سپیدار با ویژگی هایی که دارد نیاز شما را رفع کرده و دیگر نیازی به مترجم برای ثبت کارهای خود در شرکت نداشته و این خود برای شرکت شما مقرون به صرفه میباشد و میتوانید راحت با نرم افزار سپیدار به کسب و کار خود ارتقا دهید و از امکانات آن به راحتی استفاده کنید.