نرم افزار فروشگاهی سپیدار

نرم افزار فروشگاهی سپیدار یکی از نرم افزارهای گسترده برای حسابرسی مالی در صندوق های فروشگاهی میباشد،

یک نرم افزار فروشگاهی ساده و قدرتمند برای حسابداری و مدیریت فروشگاه در صنوف مختلف لازم و ضروری است،

اگر می‌خواهید میزان کاهش هزینه‌ها، افزایش سود و رضایت مشتریان، مدیریت هوشمند و بهتر کسب‌وکار و کارکنان فروشگاه‌تان را به حداکثر برسانید و در زمان خود و مشتریانتان صرفه جویی کنید؛ ارزان‌ترین، سریع‌ترین و به صرفه‌ترین راهکار تخصصی برای این موضوع استفاده از یک صندوق فروشگاهی به همراه یک نرم افزار صندوق فروشگاهی مورد تایید دارایی است.

نرم‌ حسابداری افزار فروشگاهی به مدیران فروشگاه‌ها کمک می‌کند تا انجام کلیه امور مربوط به خرید وفروش، سود و زیان، موجودی کالا، بدهکاری و بستانکاری، گزارشات دارایی و… را به سادگی مدیریت نمایند.

چگونه مدیریت کسب و کارتان را در فروشگاه آسان کنید؟

نرم افزار فروشگاهی سپیدار

نرم افزار فروشگاهی سپیدار در شرایط امروز دنیا و با مکانیزه شدن مشاغل و کسب و کارها ضمن اینکه ما را ترغیب به استفاده از علم روز می‌کند، موجب سهولت در عملکرد کارها و جلوگیری از اتلاف زمان نیز می‌شود که این مورد به رشد کسب و کارها کمک می‌کند.

فروشندگان یا اپراتورهای صندوق اغلب به دلیل ازدیاد جمعیت یا تعداد زیاد محصولات ممکن است دچار خستگی یا سردرگمی شوند که این امر طبیعی است. محاسبه این حجم محصول یا راه انداختن کار تعداد بالای مشتری به صورت دستی، کاری دشوار است و این بر هیچ کس پوشیده نیست. اما دوره محاسبات دستی تمام شده و اغلب کسی دیگر ریسک نمی‌کند تا فاکتورها و صورت حساب‌های مهم خود را به صورت دستی محاسبه و نگهداری کند. با نصب یک نرم‌افزار حسابداری مناسب در سیستم‌های خود، اداره و مدیریت کسب و کارتان را آسان‌تر خواهید کرد.

امکاناتی از قبیل آلارم تاریخ انقضا محصولات، تعيين چند قيمت براي يك كالا، چاپ اتيكت قيمت براي تمام كالاها، قيمت گذاري اتوماتيك و دستي، گزارشات سريع و متنوع، امكان تعريف و چاپ باركد به صورت كاملا اتوماتيك، امكان فروش منفي و اصلاح موجودي به صورت اتوماتيك، تعيين سقف سفارش، ثبت اسناد حسابداری مانند درآمد، هزینه، پرداخت و دریافت به صورت اتوماتیک، صدور فاكتورهای خرید و فروش و مرجوعی‌ها، نمایش موجودی تعدادی و ریالی و گردش کالا، لینک با دستگاه کارت خوان و سیستم پوز، تهيه پرينت فاكتور به صورت فيش پرينت و از ویژگی‌های یک نرم افزار حسابداری کامل میباشد.

نسخه های مختلف نرم افزار صندوق فروشگاهی

نرم افزار فروشگاهی سپیدار

نرم افزار فروشگاهی سپیدار دارای بسته های مختلف نرم افزار حسابداریست که به طور مجزا در بخش های مختلف فروشگاهی کاربرد لازم را دارند در این بخش به چند نمونه از آنها میپردازیم.

نرم افزار عمومی:

در هر فروشگاهی می‌توان از نرم افزار عمومی برای افزایش سرعت و دقت در عملیات فروشگاه مانند خرید و فروش، انبارداری، محاسبه سود و زیان، مانده حساب، پشتیبان گیری خودکار و… استفاده کرد.

آرایشی بهداشتی:

در هر فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی می توان از این نسخه برای افزایش دقت و سرعت در عملیات فروش و کنترل موجودی و نقطه سفارش کالاهای فروشگاه بهره گرفت. به روز رسانی قیمت کالاها با ساده‌ترین روش و در سریع‌ترین زمان ممکن حتی در هنگام فروش امکان‌پذیر است. گزارش‌های متنوعی روی کالاها مانند پرفروش‌ترین و کم فروش‌ترین، پرسودترین و کم‌سودترین و… در بازه‌های زمانی مختلف قابل تهیه است.

سوپر مارکت:

به روز رسانی قیمت کالاها با ساده‌ترین روش و در سریع‌ترین زمان ممکن حتی در هنگام فروش امکان‌پذیر است. شناسایی کالاها توسط بارکدخوان و خواندن اطلاعات از ترازوهای دیجیتال رایج بازار امکان صدور فاکتور فروش را بیش از پیش سریع‌تر و دقیق‌تر ساخته است. دریافت فاکتورهای چاپی متنوعی مانند فاکتور فروش با ستون قیمت روی کالا، قیمت فروشگاه و… با امکان شخصی سازی آنها از باشگاه مشتریان امکان پذیر است.

پوشاک:

در تعریف هر کالا امکان معرفی 10 ویژگی دلخواه مانند رنگ، سایز، برند و… وجود دارد. در ادامه با کمک ویژگی‌های تعریف شده در ماتریس کالا می‌توان کالاها را بر اساس آنها به صورت خودکار تعریف کرد.

لوازم یدکی خودرو :

در هر فروشگاه لوازم یدکی خودرو می توان از این نسخه برای افزایش دقت و سرعت در عملیات فروش و کنترل موجودی کالاهای فروشگاه بهره گرفت. در این نسخه بیش از 107,000 قطعه یدکی خودروهای داخلی و خارجی به همراه کد فنی آن از پیش تعریف شده است تا استفاده از نرم‌افزار را در فروشگاه بدون صرف زمان برای تعریف قطعات در کمترین زمان ممکن مهیا کند.

به روز رسانی قیمت قطعات با ساده‌ترین روش و در سریع‌ترین زمان ممکن حتی در هنگام فروش امکان‌پذیر است. شناسایی کالاها توسط نام و کد فنی قطعه، امکان صدور فاکتور فروش را بیش از پیش سریع‌تر و دقیق‌تر ساخته است. پشتیبان گیری از اطلاعات می تواند به صورت دستی و خودکار انجام شود. کنترل موجودی با تعیین نقطه سفارش به راحتی انجام می پذیرد.

ابزار و یراق آلات ساختمانی:

در هر فروشگاه ابزار و یراق آلات ساختمانی می توان از این نسخه برای افزایش دقت و سرعت در عملیات فروش و کنترل موجودی کالاهای فروشگاه بهره گرفت. در این نسخه بیش از 16،000 کالا از پیش تعریف شده است تا استفاده از نرم افزار را در فروشگاه بدون صرف زمان برای تعریف کالاها در کمترین زمان ممکن مهیا کند.

قنادی آجیل و خشکبار:

در هر فروشگاه قنادی یا آجیل و خشکباری ‌می‌توان از این نسخه برای افزایش دقت و سرعت در عملیات فروش بهره گرفت. در فروشگاه امکان استفاده از یک یا چندین صندوق فروش به صورت همزمان وجود دارد.

اتصال به تمامی بارکدخوان‌ها، انواع ترازوهای دیجیتال و دستگاه‌های کارتخوان بانک‌ها بصورت آنلاین و لحظه‌ای از بروز هر گونه اشتباه جلوگیری می نماید و باعث می‌شود که سرعت و دقت در صدور فاکتور بسیار افزایش پیدا کند.

خواندن خودکار اطلاعات کالاهای وزن شده از ترازوهای دیجیتال و رسید بارکد وزنی در خدمت مکانیزه کردن فرآیند فروش فروشگاه است. گزارش‌های متنوعی روی کالاها مانند پرفروش‌ترین و کم فروش‌ترین، پرسودترین و کم سودترین و… در بازه‌های زمانی مختلف قابل تهیه است.

مطالعه مبتنی بر افزایش آگاهی:نرم افزار انبارداری سپیدار

چرا سپیدار نرم افزار حسابداری فروشگاهی را انتخاب کنیم؟

نرم افزار فروشگاهی سپیدار

در انتخاب نرم افزار فروشگاهی سپیدار  توجه به نکات زیر لازم میباشد،تا با خرید نرم افزار سپیدار امور مالی فروشگاه خود را به طور کامل و دقیق انجام دهید.

پس همین حالا برای حسابرسی آسان در فروشگاه خود با ما تماس بگیرید.

09900300026

                                                                                       09900300025   

 • ارائه راه حل برای تمام فرایند های مورد نیاز در سیستم فروش و حسابداری فروشگاهی .
 • رابط کاربری ساده و آسان برای استفاده کاربران با کمترین سطح دانش حسابداری و کامپیوتری .
 • امکان نصب و استفاده بر روی سیستم های دارای صفحه لمسی .
 • اتصال مستقیم به دستگاه های جانبی مانند ترازو ، بارکد خوان ، لیبل زن و …
 • اتصال آنلاین به دستگاه کارتخوان و کاهش زمان و افزایش دقت در امر تسویه حساب مشتری .
 • ثبت خودکار اسناد حسابداری و کاهش زمان تکمیل فرایند و افزایش بهره وری .
 • بهره مندی از یکسال پشتیبانی کاملا رایگان نرم افزار در زمان خرید توسط کارشناسان خبره و امکان تمدید آن .
 • امکان استفاده از نرم افزار دشت بصورت تحت شبکه
 • امکان استفاده از چند نسخه در شبکه کامپیوتری
 • امکان گزارش گیری های پیشرفته از عملکرد ها
 • وجود راهنمای تمام بخش های نرم افزار در پکیج نرم افزار
 • امکان استفاده از داده های موجود در فایل اکسل و قابلیت ارائه اطلاعات بصورت فایل اکسل
 • سازگاری کامل با سناریو های صندوق های فروشگاهی
 • امکان نمایش فاکتور فروش در صفحه نمایش مخصوص خریدار

در این مقاله سعی کردیم شما را با نرم افزار فروشگاهی سپیدار  آشنا نماییم نکته قابل ذکر در اینجا توجه به ویژگی های این نرم افزار و استفاده از آن در مدیریت فروشگاه میباشد زیرا سرعت و دقت عمل سپیدار نرم افزار حسابداری فروشگاهی یکی از ویژگی های شاخص این نرم افزار برای پیش برد مدیریت کارها در فروشگاه میباشد.