نرم افزار شرکتی سپیدار

نرم افزار شرکتی سپیدار، مجموعـهای از نرم افزارهـای مالی اسـت که بابسـتهای بازرگانـی، تولیـدی، خدماتی، پخـش و پیمانکاری، بـرای مدیریت هوشـمندانه شـرکتهای متوسـط و کوچـک طراحـی شـده اسـت ومتناسـب بـا نیازهـای ایـن شرکت ها ، کاربـری بسـیار سـاده دارد.

نرم افزار سپیدار؛ بخشهای عملیاتی مالی و اداری، تامین و خرید، فروش، مدیریت قراردادها و پخش را پوشش میدهد. نرم افزار شرکتی سپیدار، با سرعت در انجام عملیات و سهولت دسترسی به اطلاعات به شما کمک میکند تا در زمان تصمیم گیری، گزارشهایی
سریع، دقیق و یکپارچه استخراج کنید.

شرکت چیست؟

نرم افزار شرکتی سپیدار

قبل از پرداختن به کارایی قدرتمند نرم افزار شرکتی سپیدار تعریفی مختصر و کوتاه از شرکت و انواع آن ارائه میدهیم تا هنگام خرید نرم افزار سپیدار برای کارهای حسابرسی شرکت خود آگاهی کامل داشته باشید . در پاسخ به این سوال که تعریف شرکت چیست؟ باید گفت شرکت در لغت به معنای شریک شدن در مال یا کاری می باشد. در اصطلاح حقوقی، شرکت به قراردادی گفته می شود که بر مبنای آن شرکا سود حاصل از شرکت را بین خودشان تقسیم می کنند.

انواع شرکتها عبارتند از: شرکت تجاری و شرکت مدنی. همچنین،شرکت تجاری ، خود به هفت مورد تقسیم می گردد : شرکت سهامی، شرکت با مسئولیت محدود، شرکت تضامنی، شرکت مختلط غیر سهامی، شرکت مختلط سهامی،شرکت نسبی و شرکت تعاونی تولید و مصرف.

 

 1. شرکت تجاری به عنوان یکی از انواع شرکت ها، به اجتماعی از افراد گفته شده که مطابق مقررات قانون تجارت، دارای شخصیت حقوقی مستقل از تشکیل دهندگان آن بوده و ضروری است تا مطابق مقررات مربوط به ثبت شرکت ها به ثبت رسیده و آگهی ثبت آن منتشر و برای اطلاع اشخاص ثالث اعلام گردد.
 2. شرکت مدنی یکی دیگر از انواع شرکتها، شرکت مدنی می باشد. شرکت مدنی، به اجتماع حقوق دو یا چند مالک در یک شی ء واحد اطلاق می شود. بنابراین در حالتی که دو یا چند مالک در یک مال، دارای حق مالکیت باشند، گفته می شود که شرکت مدنی تشکیل شده است.

مطالعه مفید: نرم افزار تولیدی سپیدار

مزایای استفاده از نرم افزار شرکتی سپیدار

نرم افزار شرکتی سپیدار

نرم افزار شرکتی سپیدار با کارایی ها و شاخص هایی که در پردازش اطلاعات حسابداری شرکت های شما ارائه میدهد؛ بنابراین به راحتی میتوانید با سپیدار از سادگی کسب وکارتان لذت ببرید و هزینه های حسابرسی شرکت شما مقرون به صرفه لحاظ شود ، حال چند نمونه از ویژگی ها و مزایای استفاده از نرم افزار شرکتی سپیدار را بیان میکنیم.

 • یکپارچگی سیستم های سپیدار سبب میشود تا با ثبت یک عملیات،
  سایر اسناد مرتبط به شکل خودکار ثبت شوند.
 •  گزارش وضعی تمام فعالیتهای مهم روزانه کسب وکارتان همچون، چکهای دریافتی
  و پرداختی سررسید شده و سررسید نشده، چکهای نزد بانک وصول
  نشده، فروشهای تحویل نشده و… را یکجا میبینید.
 •  اسناد و گزارشهای لازم برای تنظیم دفاتر قانونی را خودکار استخراج میکنید و فرآیند تحریر دفاتر را بهبود میبخشید کسب وکارتان را با آخرین تغییرات منطبق میکنید
 • به کسب و کارتان سرعت لازم را میبخشد.
 • گزارشهایی مانند مالیات بر ارزش افزوده مالیات حقوق، گزارشهای خرید و فروش فصلی و بیمه تامین اجتماعی در سپیدار تعریف شده است میتوانید تمام این گزارشها را مطابق آخرین تغییرات قانونی، راحت و سریع تهیه کنید.

نرم افزار شرکتی سپیدار مناسب همه شرکت‌ها

نرم افزار شرکتی سپیدار با تفکیک سازمان‌ها از یکدیگر، 6 نرم افزار مختلف تهیه کرده که می‌تواند برای مدیریت حسابداری شرکت‌های متفاوت راه حلی عالی در اختیار شما بگذارد.یک نرم افزار یکسان نمی‌تواند برای همه راه حل مناسبی باشد. به عبارت بهتر ماهیت کسب و کارها با یکدیگر متفاوت است و برای مدیریت هر کسب و کاری، به نرم افزار حسابداری اختصاصی نیاز داریم.

نرم افزار حسابداری بازرگانی، تولیدی، خدماتی و پیمان‌کاری نرم افزار حسابداری سپیدار به صورت کامل نیازهای واحد مالی و حسابداری شما را برطرف می‌کند.

همه شرکت های کوچک و بزرگ به سیستم حسابداری نیاز دارند تا کارایی شرکت خود را در امور مالی و سایر بخش ها بهینه سازند برای حرکت در مسیر رشد و توسعه کسب و کار، توجه به حسابداری یک ضرورت است. نرم افزار شرکتی سپیدار در این مسیر همراه شما است.

برای خرید و مشاوره با مشاورین ما همین حالا تماس بگیرید:

0990030002509900300026

 

چرا نرم افزار شرکتی سپیدار ؟

نرم افزار شرکتی سپیدار

نرم افزار شرکتی سپیدار برای شرکت‌های بزرگ هم راه حلی عالی است. در شرکت‌های بزرگ حتی کوچک‌ترین اشتباه در سیستم حسابداری، می‌تواند ضررهای بزرگی به سازمان وارد کند. از این رو لازم است تا با مطالعه و انتخاب یک نرم افزار حسابداری شرکتی شاخص و کار آمد شرکت خود را از لحاظ امور حسابداری بیمه نمایید.

نرم افزار حسابداری شرکتها به شما کمک می‌کند تا از ابتدا به فعالیت‌های واحد حسابداری خود نظم دهید و به بهترین شکل ممکن هزینه‌های خود را مدیریت کنید.

و در تمامی بخش های مالی بازرگانی تولیدی مشتریان و فروش و سایر بخش ها یک هماهنگی لازم را برای دستیابی به نتیجه مناسب فراهم آورید، و یک کل منسجم را در شرکت خود از طریق سپیدار نرم افزار حسابداری فراهم آورید، و در زمان کم بازده لازم را به دست آورید.

با توجه به تعاریف و مزایای نرم افزار حسابداری سپیدار شما میتوانید انتخابی درست داشته باشید، زیرا نرم افزار شرکتی سپیدار با یک روش درست و منظم و در عین حال  ساده و روان کار بیمه شرکت شما را به سهولت در امور مالی تضمین میکند .

با استفاده از نرم افزار شرکتی سپیدار می‌توانید از رکود مالی شرکت خود پیشگیری کرده زیرا نرم افزار سپیدار با کارایی لازم تمامی هزینه های مالی و حسابرسی شما را به بهترین شیوه ممکن مدیریت می کند.

نرم افزار شرکتی سپیدار دنیای محاسبات دقیق مالی و حسابداری شما را از پیچیدگی جدا ساخته و در قالب یک برنامه دقیق حسابداری تبدیل به یک دنیای آسان و ساده مینماید، با توجه به مزایا و در عین حال شاخص های سپیدار نرم افزار حسابداری شرکتی به شما اطمینان میدهیم که با خرید نرم افزار سپیدار حسابرس عالی و مطمئن شرکت خود باشید.