نرم افزار حسابداری موبایل فروشینرم افزار حسابداری موبایل فروشی برای افراد این امکان را فراهم می کند تا تمام مواردی را که با موبایل فروشی ارتباط دارد به راحتی مدیریت کنند هر یک از نرم افزارهایی که در زمینه حسابداری موبایل فروشی طراحی شده اند یک هدف مشترک دارند و آن رفع نیازهای مشتریان است  مواردی چون محاسبه سود و زیان، خرید و فروش موبایل، موجودی محصول، در صد بدهکاری و بستانکاری، گزارش های دارایی و غیره را مدیریت می کنند که میتوان گفت امروزه نرم افزارهای حسابداری زیادی در نسخه های عمومی و تخصصی برای شغل موبایل فروشی طراحی شده است. نکته ای که لازم به ذکر است این است که باید در موبایل فروشی یک نرم افزار کارآمد طراحی نمود تا اطلاعات و مشخصات کاربران به سرقت نرود.

 

بهترین نرم افزار حسابداری موبایل فروشی کدام است؟

نرم افزار حسابداری موبایل فروشی

نرم افزار حسابداری موبایل فروشی یک نرم افزار کار آمد است که خدمات ارزنده ای را در اختیار افراد قرار می دهد بنابراین دقیق بودن، مقرون به صرفه بودن و نیز ایمن بودن از  جمله مواردی است که باید برای انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری موبایل فروشی مد نظر قرار گیرد. در هر صنفی به خاطر سود آوری بیشتر لازم است تا مشتریان از آن صنف رضایت کامل را داشته باشند. صنف موبایل فروشی نیز از این قانون جدا نیست خدماتی که شامل رضایت مشتریان می باشد و بهترین نرم افزار حسابداری موبایل فروشی را تعیین می کند شامل موارد زیر است.

 • ارائه گزارش های مدیریتی و کاربرپسند
 • امکان مدیریت و تقسیم بندی موبایل به صورت نامحدود
 • امکان نظارت بر دریافتی ها و پرداختی ها نظیر چک، سفته و …
 • امکان ارائه محیط کاربری ساده و قابل فهم و هم چنین کاربر پسند
 • امکان تعریف و ایجاد دسترسی جداگانه به صندوق برای هر یک از صندوق داران
 • امکان متصل شدن به انواع مختلف دستگاه های کارتخوان بانکی و امکان کار با دستگاه پوز

 

مهمترین امکانات نرم افزار حسابداری موبایل فروشی کدامند؟

نرم افزار حسابداری موبایل فروشی

افراد همواره تلاش می کنند تا مشتریان بیشتری را جذب کنند نرم افزار حسابداری موبایل فروشی نیز امکانات مختلفی را جهت رفع نیاز مشتریان عرضه می کند آگاهی از این امکانات باعث می شود تا انتخاب بهتری برای نرم افزار حسابداری موبایل فروشی خود داشته باشید برخی از این امکانات شامل نکات زیر می باشد.

 • امکان اعلان سر رسید کارها در زمان مقرر
 • امکان هشدار و عدم فراموشی قرارهای کاری
 • قابلیت ثبت پیگیری، لغو پیگیری و یا پایان پیگیری مشتریان
 • امکان ارسال پیام و فرستادن مشتری بین کاربران سیستم تحت شبکه
 • امکان تقسیم بندی عملیات در حال انجام، لغو شده، به آخر رسیده و یا ارجاع شده
 • قابلیت ثبت نمودن مشتریان فعال و ثابت و ثبت کارهای روزانه قرارهای کاری، تولد ها و سالگردها

 

 

بیشتر بدانید: خدمات شرکت حسابداری چیست؟

عملکرد نرم افزار حسابداری موبایل فروشی چگونه است؟

نرم افزار حسابداری موبایل فروشی

فروشگاهای موبایل فروشی فراوانی در سطح کشور وجود دارند که افراد زیادی در آن مشغول به کار هستند و لازم است روش های نوینی در نظر گرفته شود تا از طریق آنها افراد شاغل در موبایل فروشی مدیریت شوند و تمامی کارهای حسابداری و مالیاتی فروشگاه کنترل شود. نرم افزار حسابداری موبایل فروشی در جهت رفع نیازهای ذکر شده به وجود آمده است و افراد زیادی این نرم افزار را بر روی پلتفرم مخصوص فروشگاه نصب می کنند و از امکانات و ابزارهای پر قابلیت آن استفاده می کنند. برای فروش یک گوشی موبایل لازم است تمام مشخصات نظیر اطلاعات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل برای مشتری توضیح داده شود این اطلاعات شامل فضای حافظه موبایل میزان دقت دوربین گوشی نوع برند موبایل و مشخصات ظاهری می باشد. هر گوشی موبایل یک بارکد مخصوص به خود را دارد که از طریق دستگاه بارکد خوان اقدام به فروش گوشی موبایل می کنند تمامی این اطلاعات در نرم افزار حسابداری ثبت و نمایش داده میشود و عملکرد نرم افزار حسابداری موبایل فروشی را مشخص می کند.

 

نرم افزار حسابداری سپیدار یکی از برترین نرم افزارهای به روز شده حسابداری است که تمامی امکانات یک نرم افزار کاربردی و بهینه را دارا می باشد و عملکردی دقیق و واضح به کاربران ارائه می دهد همانطور که بیان شد نرم افزار حسابداری موبایل فروشی نیز یکی از نرم افزارهای عالی و مناسب نرم افزار حسابداری سپیدار می باشد شما می توانید یک نرم افزار حسابداری مناسب را از شرکت چرتکه پلاس با 15 سال سابقه کار و کادری مجرب و متخصص بخواهید برای خرید نرم افزار سپیدار و مشاوره با ما تماس بگیرید.

09900300025

09900300026