سهام سپیدار

سهام سپیدار یکی از ارزش های مالی شرکت های می باشد که نرم افزار حسابداری سپیدار را به کابربران خود ارائه می دهند نرم افزار حسابداری سپیدار به مدیریت بهینه امور شرکت های کوچک و متوسط در حوزه خای بازرگانی، تولیدی، پخش، خدماتی و پیمانکاری کمک می کند. نرم افزار حسابداری سپیدار یکی از جامع ترین نرم افزارها در بخش امور مالی و حسابداری می باشد. شرکت سپیدار سیستم یکی از انواع شرکت های نرم افزاری است که اقدام به عرضه سهام سپیدار نموده در این مقاله شما را با سهام سپیدار آشنا می کنیم.

 

 

سهام سپیدار چیست؟

هیئت مدیره شرکت سپیدار سیستم با توجه به پیشرفت فعالیت های این شرکت و پرسود بودن فروش و ارائه نرم افزار سپیدار اقدام به عرضه سهام سپیدار نموده اند، در طول سال‌‌‌های گذشته، مسیر تحول شرکت سپیدار سیستم مملو از اقدامات برنامه‌‌‌ریزی شده موفق برای افزایش سهم بازار و رفع نیاز مشتریان از طریق توسعه و نگهداشت محصولات موجود و همچنین تولید و ارائه محصولات جدید نظیر دارایی ثابت، پخش، سفارشات خارجی، تردد و… بوده است. از سوی دیگر، روند رشد سهم بازار شرکت سپیدار سیستم نیز حاکی از ظرفیت خوبِ عملیات و توان بهره‌‌برداری و سودآوری از عملیات است. امروز‌بخش بزرگی از مدیران کسب‌‌وکارهای کوچک در صنایع مختلف، تصمیمات خود را بر اساس داده‌‌‌های نرم‌‌‌افزارهای سپیدار اتخاذ می‌‌‌کنند.

 

 

بیشتر بدانید: آموزش نرم افزار سپیدار

 

کاربرد سهام سپیدار برای سهام داران

سهام سپیدارشرکت سپیدار­ سیستم از بدو تأسیس، همواره در تلاش بوده است تا با تمرکز بر تولید و عرضه محصولات باکیفیت متناسب با نیاز بازار در مسیر توسعه و جذب حداکثری مشتریان بازار هدف خود قدم بردارد. خوشبختانه در سال مورد گزارش علاوه بر جذب طیف وسیعی از مشتریان، مسیر توسعه شرکت نیز به نحو مطلوبی فراهم شد که می­‌تواند نویدبخش بهره‌­برداری و سودآوری مناسبی برای سهام‌داران محترم باشد.

در سال 1400 علی­رغم ادامه روند گسترش اپیدمی کرونا و تعطیلی مقطعی برخی از اصناف، خوشبختانه با تکیه بر تیم با­انگیزه داخلی، شبکه فروش متخصص با پراکندگی کشوری و برنامه‌­ریزی شناور همسو با تغییرات و تحولات پیش­رو، سود عملیاتی شرکت مطابق با بودجه پیش‌­بینی شده برابر با 97 درصد محقق شد و رشد کسب‌وکار نسبت به سال مالی گذشته حاکی از  رشد 78 درصدی است که رهبری سپیدار سیستم در بازار محصولات شرکتی را نوید می‌­دهد.

همچنین با تکیه بر عرضه محصولات جدید همسو با تکنولوژی روز جهانی و همین‌طور تسهیل ارائه خدمات به بخش­‌های جدید و گسترده‌­تری از بازار،  فرایند بررسی و تولید محصولات بر بستر ابر فراهم شد. برای تقویت زیرساخت‌­ها و سرمایه­‌گذاری در این بخش از محل سود انباشته و با هدف انتفاع سهام‌داران، افزایش سرمایه هم‌زمان با مجمع سال 1399 با تأیید حداکثری سهام‌داران انجام شد و بلافاصله رویه تحلیل و تولید محصولات فوق در دستور کار تیم سپیدار سیستم قرار گرفت و مفتخریم که  فاز اول محصولات را در سال آتی به بازار عرضه خواهیم کرد.

تیم منسجم داخلی و مدیریتی سپیدار سیستم همواره با شناسایی فرصت­‌های موجود در بازار و با حمایت شبکه فروش گسترده، تلاش کرده است تا ضمن تحقق اهداف برنامه و بودجه‌های، زمینه توسعه همه‌­جانبه شرکت و گسترش نام و برند سپیدار را نیز به نحو مطلوبی فراهم نماید.

در سال 1400 یکی از نقاط تمرکز سپیدار سیستم بر تقویت فعالیت‌­های بازاریابی هدفمند و متناسب با هر یک از سرخط‌­های اصلی کسب‌­وکار شامل محصولات سپیدار و دشت قرار گرفت و برنامه­‌ریزی منسجم فعالیت­‌های دیجیتال مارکتینگ زمینه آشنایی گسترده‌­تر بازار و توسعه فروش خصوصاً در زمینه محصول دشت رونق گرفت و ضمن تحقق بودجه، با اقبال بیشتری از سمت بازار روبرو بوده است. همچنین در کنار فعالیت‌­های فوق همچون گذشته، موضوع آموزش به‌عنوان رسالتی فراگیر در سپیدار سیستم دنبال گردید و بیش از 14.000 نفر از طریق خرید نسخه­‌های آموزشی آموزش دیدند. موضوع تقویت برون‌سپاری و زیرساخت­‌های پشتیبانی نیز در جهت مراقبت از کیفیت در ارائه خدمات و افزایش مستمر رضایت مشتریان در دستور کار قرار گرفت.

در پایان خاطرنشان می­‌کنیم که توسعه ظرفیت سرمایه‌­های انسانی با تمرکز بر توسعه کیفی به طور مستمر در جریان است و برنامه‌­های توانمندسازی و توسعه ­فردی با هدف توسعه ظرفیت کارشناسان و مدیران همچنان در دستور کار شرکت قرار دارد و امیدواریم در سال آینده با عرضه فاز اول محصولات ابری، زمینه توسعه هر چه بیشتر شاخص‌­های عملکردی شرکت را فراهم نماییم و با برنامه­‌ریزی دقیق برای رویارویی با چالش‌­ها و ریسک‌­های احتمالی، زمینه ادامه مسیر موفقیت شرکت را فراهم نماییم و همچنان به‌عنوان نمادی مورد توجه در بازار سهام و با رضایت و همراهی حداکثری سهام‌داران محترم به مسیر خود ادامه دهیم.

 

 

 

کلام آخر

شرکت چرتکه پلاس یکی از شرکت های معتبر در ارائه نرم افزار سپیدار می باشد که با دارا بودن 15 سال سابقه کاری با گروه متخصص خود به شکل منظم ودقیق در امور مالی و حسابداری به شما مشاوره می دهد با مشاورین شرکت چرتکه پلاس تماس بگیرید.

09900300025

09900300026