پشتیبانی نرم افزار حسابداری سپیدار

پشتیبانی نرم افزار حسابداری سپیدار جزء شاخص ترین ویژگی های سپیدار میباشد، امروزه پشتیبانی از محصولات نرم‌افزاری به عنوان مهم‌ترین و اصلی‌ترین بخش چرخه تولید و نگهداری نرم‌افزارها می‌باشد. بخش زیادی از رضایت مشتریان همواره در ارزیابی خدمات پس از فروش و پشتیبانی به وجود می‌آید. براین اساس، ارائه خدمات با کیفیت وهمیشگی، همواره مورد توجه تولید کنندگانی است که نه تنها فروش برای آن‌ها اهمیت دارد بلکه ارتباط با مشتری به عنوان هدف اصلی مورد نظر است. پشتیبانی نرم افزاری شامل رسیدگی به هر درخواستی می شود که به سیستم عامل، مجازی ساز، نرم افزارهای نصب شده در سرور، کنترل پنل و تنظیمات نرم افزاری مرتبط می باشد.

وظایف کارشناس پشتیبانی نرم افزار چیست؟

پشتیبانی شرکت نرم افزار حسابداری سپیدار

وظایف مربوط به پشتیبانی از نرم افزار به قدری حساس است که برای این امر فرد یا یک تیم حرفه ای را مسئول می کنند. به خصوص پشتیبانی نرم افزارهای حسابداری که با کلیه داده ها و اطلاعات مالی یک مجموعه سر و کار دارد. از اینرو کارشناسان چرتکه پلاس با تکیه بر توانایی های خود بهترین خدمات را به مشتریان ارائه میدهند. در زیر به چند مورد از وظایف کارشناسان پشتیبانی نرم افزار اشاره کرده ایم:

 • دانش و مهارت کافی برای پشتیبانی نرم افزار
 • انجام تنظیمات مورد نظر مشتری با توجه به نیازهای جدید ایجاد شده
 • نصب مجدد نرم افزار در صورت خرابی پس از استقرار و نصب اولیه
 • آموزش مشتریان درباره نحوه استفاده از نرم افزار
 • تسلط کافی در کار با کامپیوتر و نرم افزارها

از آنجایی که کار مالی از حساسیت زیادی برخوردار است باید نرم افزاری را تهیه نمایید که تیم پشتیبانی آن همیشه در دسترس بوده و بتوانید در صورت بروز مشکل سریعا با آنها جهت حل مشکل ارتباط برقرار کنید.

نرم افزار حسابداری سپیدار نسخه های تخصصی برای فروشگاه ها، شرکت ها و تولیدی ها دارد. هر کدام از این نرم افزارهای حسابداری و مالی شامل امکانات فراوانی از جمله صدور انواع فاکتور، اعلام سر رسید چکها و امکان دریافت گزارش های گوناگون و متنوع و بسیاری امکانات دیگر هستند.

فعالیت های پشتیبانی نرم افزار حسابداری سپیدار

پشتیبانی نرم افزار حسابداری سپیدار

تیم پشتیبانی نرم افزار حسابداری سپیدار فعالیت‌هایی را به شکل تخصصی انجام میدهد و همیشه در کنار مشتریان خود به شکل صحیح ایفای نقش دارد، از جمله فعالیت های تیم پشتیبانی نرم افزار حسابداری سپیدار شامل موارد زیر میباشد:

 •  نصب نرم‌افزار و عملیاتی نمودن آن،
 • پایش و اطمینان از صحت عملکرد نرم‌افزار
 • برطرف سازی هرچه سریع‌تر مشکلات احتمالی
 •  ریشه‌یابی مشکلات پیش آمده
 •  برنامه‌ریزی برای رفع آن‌ها و بروزرسانی نسخه‌های نرم افزار
 •  تست نرم‌افزار و آموزش نرم‌افزار

پشتیبانی برای انجام چنین وظایفی نیازمند پرسنلی متخصص و مجرب است. تخصص و دانش تیم، در زمینه‌ی سیستم‌های عامل، بانک‌های اطلاعاتی، وب‌سرور، اپلیکیشن سرور، شبکه و دیگر تخصص‌های مورد نیاز به روز می‌باشد. این واحد برای بالا بردن سرعت و دقت در کار، به  ابزار‌های قوی نرم‌افزاری مجهز بوده که ارتباط مشتری با بخش پشتیبانی نرم افزار سپیدار را راحت و قابل پیگیری می نماید.

خدمات پشتیبانی نرم افزار حسابداری سپیدار چگونه است؟

پشتیبانی نرم افزار حسابداری سپیدارپشتیبانی نرم افزار حسابداری سپیدار دارای یک تیم متخصص میباشد،که با ارائه خدمات نرم افزاری در همه زمینه ها کارایی دارد. 

اگر قصد خرید یک نرم افزار حسابداری خوب را دارید و یا اطلاعات کافی درباره نرم افزارهای حسابداری ندارید می تواند برای کسب اطلاعات و مشاوره رایگان در خصوص کلیه نرم افزارها با شرکت چرتکه پلاس تماس حاصل نمایید.

و این امر خرید نرم افزار سپیدار را برای شما آسان مینماید.

همین حالا با مشاورین ما تماس بگیرید.

09900300025-09900300026

شرکت چابک تراز کیان هوشمند(چرتکه پلاس) عرضه کننده نرم افزارهای حسابداری سپیدار میباشد. این مجموعه جهت بهره برداری بهتر از نرم افزار برنامه پشتیبانی جامعی برای محصولات خود در نظر گرفته است. پشتیبانی نرم افزار حسابداری سپیدار در این شرکت به 2 صورت اینترنتی و تلفنی عرضه میگردد.

یکی از بخش‌های مهم پشتیبانی نرم‌افزارحسابداری سپیدار ، بخش آپدیت‌های جدید نرم‌افزار است. در طول سال ممکن است چند مرتبه بروزرسانی جدید وجود داشته باشد که شامل اضافه شدن امکانات جدید به بخش‌های مختلف و رفع برخی خطاها و بروز شدن سیستم با سایر نرم‌افزارهای مرتبط مانند ویندوز می‌باشد.

پشتیبانی تلفنی

خدمات پشتیبانی تلفنی سپیدار در سه گروه ارائه می شود:

 • تماس تلفنی از ساعت ۸ تا ۱۸ در روزهای کاری
 • تماس تلفنی از ساعت ۱۸ تا ۲۳ در روزهای کاری
 • تماس تلفنی در روزهای جمعه از ساعت ۹ تا ۱۹

و ورود نام کاربری و رمز عبور ضمن ارتباط با کارشناسان، میتوانید مشکلات خود را مطرح فرمایید. همچنین میانگین میزان رضایت ۸۵ درصدی مشتریان نشانگر کیفیت تسلط و خدمات کارشناسان سپیدار (چرتکه پلاس) است.

پشتیبانی اینترنتی

با عضویت در باشگاه مشتریان سپیدار، علاوه بر دریافت فایلهای بروزرسانی نرم افزار و چت آنلاین با کارشناسان، خدمات ذیل نیز ارائه میگردد:

 • دریافت کد فعالسازی نرم افزار
 • دریافت برخی از گزارشات تکمیلی بصورت رایگان
 • امکان ثبت درخواست جهت طراحی گزارش

پشتیبانی رایگان

لازم به ذکر است موارد ذیل نیازی به خرید پشتیبانی نمیباشد و بصورت رایگان به مشتریان ارائه میگردد:

 • پرسش و پاسخ
 • سوالات متداول
 • ویدیوهای آموزشی
 • تعویض قفل های سوخته

فعالسازی پشتیبانی

در وهله اول با خرید نرم افزار کلیه خدمات فوق به مدت یک سال بصورت رایگان به مشتریان ارائه میگردد. همچنین با تکمیل بسته در ازای هر سیستم پشتیبانی یک ماه بصورت رایگان تمدید خواهد شد.

تمدید پشتیبانی

پس از اتمام دوره رایگان، تمدید پشتیبانی از طریق باشگاه مشتریان انجام خواهد شد. با ورود به باشگاه از منوی خرید پشتیبانی میتوان هر یک از خدمات را بصورت جداگانه تا انتهای سال جاری تمدید نمود. پس از پرداخت، فاکتور خرید خدمات در منوی فاکتور پشتیبانی قابل دسترسی است.

کلام آخر

از آنجا که هر نرم‌افزار پس از تولید و در طول حیات خود نیاز به حفظ  و نگهداری دارد، حضور تیمی متخصص و مجرب در کنار آن ضروری می‌نماید.پشتیبانی دقیق و قدرتمند نرم افزار سپیدار باعث ایجاد رضایت و اطمینان مشتری بوده، و این امر کارایی و بازده لازم را از طریق تعامل شرکت و مشتری برقرار میسازد.