شرکت چابک تراز کیان هوشمند (چرتکه پلاس)شرکت چابک تراز کیان هوشمند (چرتکه پلاس) یکی از نمایندگی های فعال و کار آزموزده در سپیدار نرم افزار حسابداری میباشد، این شرکت در حوزه های حسابداری،حسابرسی،مالیاتی،بیمه،نرم افزارهای مالی و امور ثبتی و حقوقی و مشاوره فعالیت دارد.

آنچه شرکت چابک تراز کیان هوشمند (چرتکه پلاس) را از سایر رقبا مجزا میدارد فعالیت این شرکت در زمینه امکان ایجاد فرصت برای تعامل آگاهانه بین مخاطب ،همکاران راهبران و سرمایه گذاران میباشد.

 نرم افزار حسابداری سپیدار یکی از گسترده ترین و شاخص ترین نرم افزارها در دنیای امور حسابرسی میباشد، که دارای زیر شاخه های متعدد است. و نمایندگی های زیادی به عنوان زیر مجموعه این سیستم در حال فعالیت میباشند.در این مقاله ما شما را با یکی از این نمایندگی ها شرکت چابک تراز کیان هوشمند (چرتکه پلاس) به شکل اجمالی آشنا میسازیم.

مطالعه آزاد:سپیدار شگفتی دنیای نرم افزار حسابداری

برنامه ها و اهداف شرکت کدامند؟

شرکت چابک تراز کیان هوشمند (چرتکه پلاس)

برنامه اصلی شرکت چرتکه پلاس در 3 فاز کوتاه مدت،میان مدت، و بلند مدت میباشد.

برنامه کوتاه مدت:

در برنامه کوتاه مدت شرکت چابک تراز کیان هوشمند(چرتکه پلاس)هدف شرکت ارائه محتوای قوی به شک عام و قابل فهم برای عموم مردم میباشد،که اغلب مشتریان این گروه شامل مغازه داران،اشخاص عضو اتحادیه های رسمی کشوریست که جز اشخاص حقیقی بوده و فاقد دفتر مشخص کاری برای انجام امور حسابداری میباشند.

برنامه میان مدت

شرکت چرتکه پلاس در میان مدت سعی بر آن دارد تا به شرکت هایی با گردش مالی متوسط یاری رساند، چرا که در تراکنش های مالی این شرکت ها شرایطی به وجود می آید که حضور یک تیم تخصصی مالی را میطلبد.

برنامه بلند مدت

شرکت چرتکه پلاس در بلند مدت به عنوان مشاور مدیریت در شرکت های بزرگ تولیدی، خدماتی، و بازرگانی میباشد. ودر همه زمینه ها نقش مهم را با بهره گیری از دانش و اطلاعات کافی و با توجه به بررسیه فرایندهای موجود ایفا میکند.اطلاعات این پکیج فرایندهای تولید واردات ،صادرات،خریدهای داخلی هزینه های احتمالی و حسابرسی و حتی ثبت شرکت ها میباشد.

چرا شرکت چابک تراز کیا هوشمند(چرتکه پلاس) انتخاب نماییم؟

شرکت چرتکه پلاس با آگاهی نسبت به دغدغه مشتریان و حتی همکاران مستقیم و غیر مستقیم سعی برآن دارد تا ارزش کاری خود را برمبنای آگاهی

تعهد ،اشتیاق، انصاف چندوجهی بودن، ایجاد بستر ارتباطی، بنا نهد. و این یکی دیگر از تفاوت های چرتکه پلاس با سایر رقبا .

خدمات حسابداری

شرکت چرتکه پلاس در واحد خدمات حسابداری برپایه تعهد،تخصص،و کیفیت مطلوب و حق الزحمه معقول و منطقی فعالیت میکند. و جهت انجام خدمات زیر آمادگی دارد.که در اینجا به چند ویژگی اشاره میکنیم.

  1. تهیه و تبدیل صورتهای مالی و گزارش های مالی و حسابرسی انگلیسی به فارسی و بلعکس.
  2. مشاوره مالی و انجام کلیه امور حسابداری شرکت ها به صورت پیمانی با بهره گیری از نیروهای حرفه ای در تمام سطوح.
  3. انجام امور مربوط به ثبت اسناد و مدارک کشف ایرادات در سیستم مالی و تجاری افتتاح حسابها و تهیه ترازهای آزمایشی و تحریر دفاتر قانونی.
  4. طراحی کدینگ اصولی و سرفصل های حسابداری مناسب با فعالیت در سطوح مختلف سیستم های مکانیزه و اصلاح کدینگ نامناسب.
  5. تهیه صورتهای مالی اشخاص حقیقی و حقوقی و صورت های مالی تلفیقی.

خدمات حسابرسی

مشاورین و کارشناسان مجرب شرکت چرتکه پلاس در راستای پیشبرد اهداف خود در زمینه حسابرسی خدمات زیر را ارئه میدهند: حسابرسی عملیاتی،حسابرسی ویژه،حسابرسی کنترل های داخلی،حسابرسی مدیریت،و حسابرسی قوانین و مقررات.

خدمات مالیاتی

نوشتن یک راهبرد پایدار مالیاتی برای کسب و کار شما ضروریست شرکت (چرتکه پلاس) این امر را به راحتی برای شما مهیا میسازد مهمترین فعالیت های ارائه شده در این زمینه شامل مشاوره و ارئه راه حل در جهت رعایت قوانین و مقررات بخش نامه های مالی و مالیاتی ، تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی شرکت ها، تنظیم اظهار نامه مالیات بر ارزش افزوده ، تهیه و تنظیم خلاصه لیست مالیات بر حقوق، ثبت نام و پیگیری شرکت ها و موسسات در نظام مالیاتی ، پذیرش پروندهای حل اختلاف مالیاتی.

خدمات بیمه ای

شرکت چرتکه پلاس آماده انتقال و ارائه هر گونه مشاوره در زمینه بیمه تامین اجتماعی به اشخاص حقیقی و حقوقی میباشد و شامل خدماتی چون امور بیمه ای، مشاوره در خصوص قوانین کار،پیگیری پرونده بدهی بیمه،رسیدگی در کلیه امور بیمه و غیره میباشد.

خدمات آموزشی

برای استفاده مناسب و کار کرد مالی همکاران مستقیم و غیر مستقیم خود  نسبت به برگزاری دورهای آموزشی شرکت (چرتکه پلاس)اقدام مینماید.

دورهای آموزشی شامل کلاس های حسابداری ، بودجه بندی جامع، کارگاه تهیه صورتهای مالی، استانداردهای حسابداری،آشنایی با نرم افزارهای تامین مالی، آشنایی با بازار سرمایه و نهادهای مالی، آشنایی با روش سرمایه گذاری و مدیریت دارایی و برگزاری دورهای مختلف حسابداری برای کارکنان واحدهای تجاری.

خدمات حقوقی و ثبتی

در راستای تکمیل سرویس های قابل ارائه به شرکت ها و رفع نیازهای حقوقی و ثبتی مشتریان شرکت (چرتکه پلاس)به ارائه خدمات ثبتی و حقوقی به اشخاص حقیقی و حقوقی میپردازد.

خدمات نرم افزاری

شرکت (چرتکه پلاس) در ارائه جدیدترین نرم افزارهای مالی و حسابداری سعی بر آن دارد تا با مشاوره ،طراحی،نصب و راه اندازی و پشتیبانی و آموزش در کنار توسعه سیستم های شرکت ها و سازمانها از حالت دستی به مکانیزه قرار گیرد و مفید واقع شود.

خدمات مشاوره

مهمترین مشاوره های ارائه شده در شرکت (چرتکه پلاس) به شرح زیر است:

مشاوره در زمینه های سرمایه گذاری داخلی و خارجی، بازار سرمایه عرضه و پذیرش در بورس و فرا بورس طراحی و اجرای سیستم های کنترلی ارزش یابی سهام شرکت های بورسی بودجه بندی و ارائه بهترین راهکار برای بهبود وضعیت مالی و غیره.

در این مقاله سعی بر آن داشتیم تا به شکلی کوتاه و اجمالی شرکت چرتکه پلاس را با ویژگی ها و خدمات ارائه شده معرفی نماییم. تا با مطالعه مفید و مختصر در انتخاب سپیدار نرم افزار حسابداری آگاهانه قدم بردارید.همانطور که بیان شد شرکت چرتکه پلاس یکی از نماینده های فعال سپیدار نرم افزار حسابداری میباشد برای مطالعه ای بیشتر و خرید نرم افزار سپیدار میتوانید به( چرتکه پلاس) مراجعه کنید.

برای برقراری ارتباط با مشاورین ما: 09900300026