خرید نرم افزار سپیدار

خرید نرم افزار سپیدار که یک نرم افزار حسابداری دقیق و بروز شده می باشد برای تمامی شرکت ها و سازمان هایی که قصد دارند امور مالی و حسابرسی خود را نظم بدهند ضروری می باشد. نرم افزار سپیدار از جمله نرم افزارهای حسابداری جامع و کاملی می باشد که در بخش های تولیدی،خدماتی،بازرگانی،صنعتی،پیمانکاری،انبارداری، به ارائه خدمات مالی و حسابداری به شکل گسترده می پردازد. برای خرید نرم افزار سپیدار توجه به نکاتی حائز اهمیت می باشد مثل جامع بودن نرم افزار گزارش گیری دقیق محاسبات دقیق پشتیبانی نرم افزار و سوابق شرکت ارائه دهنده نرم افزار مالی که در این مقاله شما را با این نکات مهم آشنا می سازیم.

 

 

چرا نرم افزار سپیدار را انتخاب کنیم؟

نکته مهم در خرید نرم افزار سپیدار و انتخاب آن این است که نرم افزار سپیدار یک نرم افزار جامع است که تمامی زیر شاخه های حسابداری را پوشش می دهد تمامی اطلاعاتی که در این زیر شاخه ها وجود دارند با یکدیگر در ارتباط هستند و حسابداری می تواند از آنها استفاده کند در انتخاب نرم افزار سپیدار باید به مزایا و ویژگی های این نرم افزار نیز توجه نماییم زیرا آگاهی از امکانات و ویژگی های نرم افزار سپیدار باعث می شود تا کاربران به راحتی این نرم افزار را انتخاب نموده و در پیشبرد اهداف مالی خود موفق باشند. با ورود تکنولوژی و لوازم دیجیتال به زندگی محاسبات مالی هم دچار تغییر و تحولات فراوان شد به طوری که امروزه به راحتی حساب و کتاب هر بنگاه تجاری و شرکت را با خرید نرم افزار حسابداری و استفاده از آن به سادگی میتوان انجام داد.

 

بیشتر بدانید:نرم افزار حسابداری سپیدار

 

مزایای خرید نرم افزار سپیدار

 

خرید و استفاده از نرم افزار سپیدار امور مالی را کنترل و مدیریت کرده و باعث تصمیم گیری بهتر مدیران یک شرکت می باشد و به نوعی باعث مدیریت بهتره کسب و کار می شود به استفاده کنندگان امکان می دهد به تمام جزئیات مالی یک کسب و کار دسترسی داشته و تمام رویدادها را ثبت کنند و همچنین با استفاده از یک نرم افزار مالی مناسب حسابدار روی تمام عملیات مربوط به خرید و فروش نظارت داشته و میتواند آنها را پیگیری کند با افزایش نیاز به نرم افزار مالی شرکت های زیادی اقدام به طراحی و تولید آن برای کسب و کارهای مختلف نموده اند از بین این برندهای مختلف نرم افزار سپیدار با پشتیبانی قوی، قیمت به صرفه، استفاده از تکنولوژی های بروز و ارائه راهکارهای تخصصی به بهترین انتخاب شرکت ها تبدیل شده است. این نرم افزار سرعت و دقت در عملیات مالی را افزایش داده و وضعیت آن را روشن می کند و به کاربران این امکان را می دهد خودشان بدون نیاز به نیروی متخصص وضعیت مالی را کنترل و مدیریت کنند.

 

بیشتر بدانید: خرید اقساطی نرم افزار سپیدار

 

نکات مهم در خرید نرم افزار سپیدار

خرید بسته های نرم افزاری سپیدار به دو حالت امکان پذیر است که شما با توجه به نیاز و بودجه مالی خود می توانید بسته کامل یا حداقل بسته ها را انتخاب کنید نکاتی در این نوع خرید قابل اهمیت است که این نکات عبارتند از

  • برای خرید هر سیستم پیشنیاز سیستم حسابداری پایه می باشد
  • پیشنیاز سیستم مشتریان و فروش سیستم دریافت و پرداخت و یکی از سیستم های تامین کنندگان و انبار تولیدی یا سیستم تامین کنندگان و انبار بازرگانی می باشد
  • برای انتخاب سیستم تولید پیشنیاز سیستم تامین کنندگان و انبار تولیدی می باشد
  • برای انتخاب سیستم مدیریت تردد پیشنیاز سیستم حقوق و دستمزد می باشد

 

 

خرید نرم افزار سپیدار از شرکت چرتکه پلاس چه مزایایی دارد

خرید نرم افزار سپیدار

شرکت چرتکه پلاس با 15 سال سابقه فعالیت در امور مالی و حسابرسی و با داشتن مشاوران مجرب به شما در امور مالی و حسابداری خدمات ارائه می نماید شما با خرید نرم افزار سپیدار از شرکت چرتکه پلاس به راحتی می توانید از مزایای زیر بهره مند شوید.

  • هزینه نصب و راه اندازی مقرون به صرفه محاسبه می شود
  • هزینه ایاب و ذهاب داخل و خارج شهر رایگان می باشد
  • علاوه بر پشتیبانی یکساله رایگان که توسط شرکت چرتکه پلاس ارائه می شود می توانید از پشتیبانی نرم افزار بعد از یک سال به شکل استقرار نرم افزار بهای تمام شده مشائره مالیاتی توسط شرکت چرتکه پلاس بهره مند شوید.
  • برای انجام مشاوره مالی و حسابداری در ساعات کاری با مشاورین و متخصصان مالی شرکت چرتکه پلاس تماس بگیرید.

09900300025

09900300026