خدمات مشاوره

در تغییرات سریعی که در محیط کسب و کار به وقوع می پیوندد ، داشتن سازمانی چابک و خلاق،با استفاده از مشاوره های مناسب امری حیاطی است، باید دانست که هیچگاه نمیتوان ساکن بود، ما خدمات مشاوره ای یکپارچه ای ارائه میدهیم که به گونه ای طراحی شده اند تا به شما کمک کنند در مورد اینکه چگونه راهبرد های رشد و تغییرات را اداره کنید تا کسب و کارتان پایدار بماند و تصمیمات بهتری را اتخاد کنید..

شماره تماس: 09900300026 – 09900300025

مشاوره حسابداری آنلاین

استفاده از مشاوره آنلاین در بسیاری از زمینه‌ها از جمله مشاوره کسب‌وکار طرفداران زیادی دارد. امروزه با گسترش تکنولوژی و به کمک برخی ابزارها مانند سایت چرتکه پلاس می‌توان به راحتی در بسیاری حوزه‌ها مشاوره آنلاین دریافت کرد. حال باید شما به این پرسش پاسخ دهید که آیا سوالات شما در زمینه حسابداری و حسابرسی به روش مشاوره آنلاین قابل حل است یا خیر؟

مشاوره تلفنی حسابداری و حسابرسی

ماهیت برخی از سوالات به گونه‌ای است که با یک پرسش و پاسخ تلفنی کاملا قابل حل است. اما در عوض، برخی دیگر از مشکلات هستند که نیازمند مشاوره حضوری چند ساعته یا چند روزه هستند. حتی برخی از شرکت‌ها ممکن است اقدام به استخدام یک مشاور حسابداری و حسابرسی بکنند. البته ماهیت برخی از مسائل حسابداری و حسابرسی به نحوی که است که نمی‌توان با مشاوره تلفنی آن را برطرف کرد.

مشاوره حضوری حسابداری

این روش را می‌توان بهترین روش برای حل مسائل و چالش‌های حسابداری دانست. چرا که ماهیت بسیاری از مسائل این حوزه به نحوی که است که نمی‌توان به صورت تلفنی یا آنلاین آن را انجام داد. بسیاری از شرکت‌ها تمایل دارند تا همواره یک مشاور حسابداری در کنار خود داشته باشند.

مشاوره مالیاتی

امروزه با توجه به تعدد قوانین در حوزه مالیاتی و پیچیدگی های آن احساس نیاز کلیه فعالین اقتصادی را به دریافت مشاوره مالیاتی  تخصصی بیش از پیش نموده  است . به طور حتم آشنایی با قوانین و مقررات ، به روز بودن و اشراف به بخشنامه ها ، آیین نامه ها و دستورالعمل های سازمان امور مالیاتی و همچنین دارا بودن علم و تجربه در زمینه مراحل دادرسی میلیاتی از موارد کلیدی در امر مشاوره در امر مالیاتی می باشد

طراحی سیستم مالی و نظام مالی

استقرار سیستم های جامع مالی مناسب، منطبق بر اصول حسابداری به منظور استقرار کنترل های داخلی، کنترل های انضباطی، محافظت و نگهداری دارایی ها و اسناد و مدارک، ثبت صحیح و بموقع فعالیت های سازمان، استخراج گزارشات لازم و مورد نیاز مدیریت و برون سازمانی (سالانه، میان دوره، گزارشات خاص) و…، از مهمترین اقدامات لازم در هر سازمان می باشد.

سیستم های جامع مالی بصورت دستی و مکانیزه و بطور کلی مرتبط با یکدیگر تهیه و به مرحله اجرا گذاشته می شوند

طراحی و پیاده سازی سیستم های مالی 

احساس خطر:

اولین گام برای طراحی و پیاده سازی یک سیستم مالی در مجموعه زمانی برداشته میشود که مدیران یا صاحبان سهام در مجموعه ها اطلاعات دقیق برای گذاشتن مبنایی قابل اطمینان  در تصمیم گیریهای خود نداشته باشند ،که در این لحظه احساس خطر کرده و اولین گام را برای پیاده سازی یک سیستم مالی دقیق در مجموعه بر میدارند .

پس از اعلام نیاز از طرف مدیران برای اجرای یک سیستم مالی ، زمان طراحی سیستم ، توسط مدیران خبره حسابداری رسیده و آنها اقدام به طراحی یک سیستم دقیق بنا به نیاز آن مجموعه مینمایند که دومین گام برای رسیدن به یکی از اهداف عالی شرکت برداشته میشود .

سیستم حسابداری عبارت است از مجموعه ای از اجزاء و فرایندهای مرتبط به هم با مدیریت واحد که مطابق آن فرآیندها،  گردش مالی موسسه پس از کارشناسی مدیریت حسابداری، ثبت و تبدیل به گزارشات درون سازمانی و برون سازمانی می شود. معمولا این گزارشها در قالب صورتهای مالی پس از تائید حسابرسان خارجی (مستقل ) در اختیار مدیران مجاز مجموعه (مدیر عامل، اعضای هیئت مدیره، اعضاء مجمع عمومی و یا صاحبان سهام) قرار می گیرد.

معمولا هر سیستمی از اجزای ریزی تشکیل شده که با یک برنامه و یا فرایند مدون جهت نیل به سمت یک یا چند هدف خاص فعالیت می کند . تمام مجموعه های حقیقی و یا حقوقی که در قالب شرکت ، موسسه و  غیره وجود دارند، مطابق یک برنامه منسجم برای رسیدن به اهداف عالی خود حرکت می کنند و در میان سیستمهای متعدد در مجموعه های گوناگون، سیستم مالی تنها سیستمی است که در تمامی مجموعه ها حضور دارد و به عنوان قلب تپنده هر مجموعه به کنترل جریان مالی آن مجموعه می پردازد .  شریان مالی هر مجموعه ای ، یکی از مهمترین جریانات محسوب می شود که نگهداری و کنترل آن برای حفظ بقاء مجموعه ضروریست .

یکی از اهداف سیستم های مالی ، ارائه اطلاعات و ارقام دقیق به مدیران مجموعه جهت اخذ تصمیمات مناسب بر اساس شرایط محیطی مانند شرایط اقتصادی میباشد . تنها با استفاده از اعداد و ارقام ، اخذ تصمیمات مناسب برای مدیران ممکن نیست ، از این رو استخراج داده های دقیق ، پردازش داده ای مناسب و نتیجه گیری ستادهای مالی قابل اطمینان از جمله فرایندهای داخلی سیستمهای مالی هستند

فواید طراحی و پیاده سازی سیستم های مالی :
۱- تجزیه و تحلیل سیستم ها اقدامی مناسب برای بررسی مسائل و مشکلات سازمانی است.
۲- 
بهره وری یک سازمان را به طور معمول از دو طریق می توان افزایش داد: نخست با تشویق افراد به کار کردن با سرعت بیشتر، دوم با ساده کردن و بهسازی روش های کار.
۳- 
تجزیه و تحلیل سیستم ها و روش ها را می توان اقدامی به منظور مددرسانی به مدیران و مقامات مسئول در زمینه سیاست گذاری و تصمیم گیری دانست.
۴- 
با تجزیه و تحلیل سیستم ها می توان ساختار سازمانی مناسبتر، روش های اجرایی کارآمدتر و شیوه های عملیاتی پرثمرتر به وجود آورد و بر میزان کارایی و اثربخشی و بهره وری در سازمان افزود.
۵- 
می توان از نیرو و تلاش کارکنان بهترین استفاده را کرد و از دوباره کاری و اتلاف مساعی نیروی انسانی جلوگیری نمود.
۶- 
باعث می شود تا از میزان اشتباهات و خطاها کاسته شود و امر تحویل کالاها و خدمات به مشتریان و کاربران سرعت یابد.
۷- 
یکی از مهمترین نتایج تجزیه و تحلیل سیستم ها و روش ها به دست آوردن اطلاعات دقیق و به هنگام از وضع موجود است که این اطلاعات مبنای مناسبی را برای برنامه ریزی در اختیار مدیران و مسئولان قرار می دهد.

شباهت‌ حسابدار و مشاور مالی

همانند حقوق‌دانان و پزشکان، حسابداران و مشاوران مالی نیز در حوزه فعالیت خود صاحب تخصص هستند. آموزش‌های وسیعی که یک حسابدار یا مشاور مالی در زمینه‌های مالی می‌بیند به او صلاحیت می‌دهد تا به مردم برای مدیریت کردن پول و دارایی‌هایشان کمک کند.

حسابدار و مشاور مالی، هر دو به کسب و کارها کمک می‌کنند تا برنامه ریزی کرده و رشد مالی و ترقی کسب و کار خود را به طور عینی و علنی ببینند. در کل، هر دو گروه به شما در زمینه امور مالی و مدیریت پول کمک می‌کنند.

تفاوت حسابدار و مشاور مالی

علیرغم شباهت‌های کلی بین حسابدار و مشاور مالی، تفاوت‌هایی نیز بین آن‌ها وجود دارد که آشنایی و آگاهی از آن‌ها به شما کمک می‌کند تا بدانید کی و کجا از کدام گروه کمک بگیرید. در واقع حوزه مالی چنان گسترده است که حسابداران و مشاوران مالی را مجبور می‌کند تا هر کدام روی بخشی خاص تمرکز کنند.

می‌توان تفاوت‌ها و شباهت‌های حسابدار و مشاور مالی را در این موارد خلاصه کرد:

 • هر دو با اعداد و ارقام سروکار دارند.
 • حسابداران معمولا با جزئیات بیشتری سروکار دارند؛ در حالیکه مشاوران در فروش و ایجاد ارتباط مهارت بیشتری دارند.
 • حسابداران حقوق ماهیانه دارند، ولی مشاوران مالی معمولا حق کمیسیون دریافت می‌کنند.

اجازه دهید با بررسی وظایف و مهارت‌های هر گروه، کمی دقیق‌تر به تفاوت‌ها و شباهت‌های حسابدار و مشاور مالی بپردازیم.

مشاور مالی چه کار می‌کند؟

مشاور مالی به افراد کمک می‌کند تا به اهداف مالی خود برسند. همگی افراد، از زوج‌های جوان و کسانی که برای اولین بار قصد خرید چیزی مثل خانه را دارند گرفته تا بازنشستگان و سرمایه‌گذاران، به مشاور مالی و کمک‌های او نیاز دارند.

مشاور مالی از تخصص خود استفاده کرده و افراد مختلف را برای دوران بازنشستگی، سرمایه‌گذاری، پس انداز و مدیریت هرچه بهتر پول و دارایی‌ها راهنمایی می‌کند. مشاور مالی می‌تواند در خصوص بخشی از یک فرایند مالی و یا کل یک فرایند در حال اجرا به شما مشاوره مالی دهد. از طرف دیگر، یک مشاور مالی ممکن است در یک یا چند حوزه تخصصی مثل سرمایه‌گذاری‌های اجتماعی، مدیریت ثروت و برنامه ریزی مالی صاحب تخصص بوده و صلاحیت مشاوره داشته باشد.

وقتی صحبت از امور مالی باشد، مهارت اصلی مشاور مالی این است که تصویر و دورنمای بزرگ‌تری را ببیند. به همین دلیل می‌تواند به افراد کمک کند تا پول خود را در جای درست سرمایه گذاری کنند و دچار اشتباه نشوند. بسیاری از مشاوران مالی رویکردی جامع‌نگر دارند؛ به این صورت که هم جنبه‌های شخصیتی و زندگی خصوصی و هم وضعیت مالی افراد را در نظر گرفته و مطابق با اهداف مالی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت مشتریان، راهنمایی‌ها و راهکارهای ممکن را ارائه می‌دهند.

به طور کلی، مشاور مالی می‌تواند در این زمینه‌ها به شما مشاوره دهد:

 • برنامه ریزی برای دوران بازنشستگی
 • بودجه بندی
 • سرمایه گذاری
 • برنامه ریزی مالیات بر املاک و مستغلات
 • برنامه ریزی مالیات بر ارث
 • پرداخت دیون و کاهش بدهی‌ها
 • مدل سازی جریان نقدینگی
 • وظایف حسابدار چیست؟

 • همانند مشاوران مالی، حسابداران نیز باید دوره‌های مشخصی را بگذرانند تا صلاحیت آن‌ها تایید شود. یک حسابدار باید به طور روزانه وظایفی مثل دفترداری، تهیه گزارشات مالی و مالیاتی، تحلیل‌های مالی و غیره را انجام دهد. همچنین، یک حسابدار می‌تواند در حوزه‌های خاصی مثل حقوق و قوانین مدنی، مدیریت مالی، حسابداری قضایی و غیره صاحب تخصص باشد.حسابداران باید در انجام و مدیریت امور مالی روزانه ماهر باشند و همواره خود را با قوانین مالی و مالیاتی به روز نگه دارند. حسابداران باید مهارت بالایی در تحلیل داده‌های مالی داشته باشند تا خطرات بالقوه را شناسایی کنند. تخصص و مهارت یک حسابدار او را برای حمایت و پشتیبانی از کسب و کارها، شرکت‌های مختلف تجاری و پیمانکاری و نیز دورکاری و فریلنسری مناسب و ایده‌آل می‌سازد.
 • یک حسابدار می‌تواند در این زمینه‌ها به شما کمک کند:
  • تهیه گزارشات مالی و مالیاتی
  • پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان
  • ممیزی و حسابرسی
  • پیش بینی‌های مالی
  • دفترداری

  حسابداران می‌توانند به شما کمک کنند تا حوزه‌هایی که به توجه بیشتری نیاز دارند و نیز خطراتی که ممکن است پیش روی شما باشند شناسایی کنید. همچنین، در مورد وضعیت فعلی و درآمدها و هزینه‌های کسب و کار شما بازخورد ارائه دهند. با این حال، بر خلاف مشاوران مالی، نمی‌توانند درباره سرمایه‌گذاری پول به شما مشاوره دهند.

  از طرف دیگر، وقتی صحبت از مالیات و قوانین مالیاتی باشد، نمی‌توانید از یک مشاور مالی توقع کمک داشته باشید. اصولا حسابداران از قوانین مالیاتی اطلاع کامل دارند. به همین دلیل کسب و کارها و شرکت‌ها از حسابداران کمک می‌گیرند تا ضمن تهیه گزارشات و صورت‌های مالی و اظهارنامه مالیاتی، به آن‌ها کمک کنند تا طبق قانون از تخفیف‌ها و معافیت‌های مالیاتی که برای کسب و کارهای مختلف تعیین شده، مثل معافیت مالیاتی شرکت های بورسی یا دانش بنیان بهره‌مند شوند.

انواع طراحی و استقرار سیستم ها و نظام های مالی

سیستم های جامع مالی بصورت دستی و مکانیزه و بطور کلی مرتبط با یکدیگر تهیه و به مرحله اجرا گذاشته می شوند. محدوده کلی عملیات به تفکیک طراحی دستی و مکانیزه به شرح ذیل می باشد:

 انجام عملیات شناخت به منظور ایجاد امکان طراحی بخشهای مختلف نظام مالی و تعیین مراکز مختلف.
طراحی فهرست حسابها و کدگذاری آنها، روش ثبت حسابداری و تعریف حسابها ( کل ، معین ، تفضیلی و مرکز هزینه )
طراحی بودجه عملیاتی ، نقدی و سرمایه ای
طراحی روش های گردش عملیات شامل عملیات مالی، تدارکات، درآمدها، دارائی های ثابت، دریافت و پرداخت نقدی و بانکی، انبارها و گردش کالا، حقوق و دستمزد و…
طراحی گزارشات مدیریت
طراحی نمودار سازمانی امور مالی
تهیه فرم های مورد لزوم و گردش آنها
آموزش کارکنان جهت اجرای نظام های مالی
نظارت بر حسن اجرای نظام های مالی

طراحی سیستم های مکانیزه بصورت یکپارچه تحت ویندوز و وب که بر حسب نیاز می بایست طراحی، نصب و اجرا شوند؛ از قبیل:

 سیستم اتوماسیون اداری و گردش کار
سیستم تدارکات
سیستم انبار ( انبار تعدادی و ریالی )
سیستم فروش
سیستم حقوق و دستمزد
سیستم اموال
سیستم امور قراردادها
سیستم خزانه داری ( سیستم دریافت و پرداخت )
سیستم حسابداری مالی
سیستم بهای تمام شده کالا / خدمات
سیستم گزارشات مدیریتی

آئین نامه های مورد نیاز سازمانها با توجه به اهداف اصلی و موضوع فعالیت آنها تهیه، تدوین و ارائه می گردد. به طور کلی مهمترین آئین نامه های مورد نیاز به شرح زیر می باشد :

الف) آئین نامه های مالی :

– آئین نامه هزینه های جاری و سرمایه ای
– آئین نامه تنخواه گردان ها
– آئین نامه دریافت و پرداخت ها
– آئین نامه محاسبه مطالبات مشکوک الوصول

ب) آئین نامه های اداری :
– آئین نامه های استخدامی و گروه بندی کارکنان
– آئین نامه های ماموریت کارکنان
– آئین نامه رفاهی
– آئین نامه پرداخت وام به کارکنان

آیا شما به مشاور مالی احتیاج دارید ؟

ر واقع از مطالب مطرح شده در بالا میتوان اینطور نتیجه گیری کرد که مشاور مالی از طریق دانش و تجربه خود به مدیران شرکت کمک می کند تا با حداقل کردن هزینه و حداکثر کردن درآمد سهامداران، بهترین تصمیمات را اتخاذ کنند.

صرف نظر از مأموریت اصلی شرکت ها، همه سازمانها می توانند از کارهایی که یک مشاور مالی انجام می دهد بهره مند شوند. مشاوران مالی به طور کلی بر سلامت مالی یک سازمان نظارت می کنند و به اطمینان از ادامه حیات آن کمک می کنند. آنها بر عملکردهای مهمی مانند نظارت بر جریان نقدی، تعیین سودآوری، مدیریت هزینه ها و تولید اطلاعات دقیق مالی نظارت می کنند.

مشاور مالی اعم از نظارت بر کل عملیات مالی یا جنبه خاصی از امور مالی، مانند اعتبار یا مدیریت ریسک، کلید موفقیت هر سازمان هستند.

این که آیا برای امور مالی شخصی خود نیز به مشاور مالی نیاز دارید بستگی به شرایط شما دارد. اگر مجموعه سرمایه گذاری نسبتاً ساده ای دارید، می توانید از یک مشاور مالی با سطح متوسط به عنوان راهی کم هزینه برای مدیریت این سرمایه گذاری ها استفاده کنید  این در شرایطی است که خودتان با انجام دادن این کار راحت نیستید به عنوان نمونه وقت کافی برای ارزیابی ها یا بررسی شرایط موجود را نداشته باشید.

اگر سرمایه گذاری های شما تا حدودی پیچیده است یا به موضوعاتی غیر از مدیریت سرمایه گذاری مانند برنامه ریزی املاک، کمک مالیاتی یا بازپرداخت بدهی احتیاج دارید، ممکن است ارزش همکاری با یک مشاور مالی برجسته یا یک شرکت که خدمات آنلاین و حضوری مشاور مالی را ارائه می دهد همکاری داشته باشید.

ممکن است ایده خوبی باشد که در صورت مواجهه با تغییرات یا رویدادهای مهم زندگی، از مشاور مالی مشاوره بگیرید. ازدواج، داشتن فرزند یا تغییر شغل می تواند پیامدهای جدی برای امور مالی شما داشته باشد. صحبت با یک متخصص می تواند به شما کمک کند این تغییرات را پیش ببرید و برنامه کلی مالی خود را تعدیل کنید.

مزیت یادگیری زبان برنامه‌نویسی C# چیه؟

با توجه به اینکه بسیاری از نرم‌افزارهای موجود و نرم‌افزارهای در حال توسعه با زبان C# نوشته شدن، امروزه بازار نرم‌افزار با کمبود برنامه‌نویس خوب C# مواجهه و شرکت‌های بزرگ که چندین ساله در حوزه تولید نرم‌افزارهای پیچیده و بزرگ فعالن، در حال رقابت برای جذب برنامه‌نویس C# هستن! این نیاز هم در عرصه داخلی و هم در عرصه بین‌المللی حداقل تا 15 سال آینده وجود داره و به همین دلیل بازار برنامه‌نویسان C# داغه!

همچنین واقعیت اینه که وقتی شما یک زبان برنامه‌نویسی رو به خوبی یاد می‌گیرید و با منطق حرفه‌ای شغل برنامه‌نویسی آشنا می‌شید، در آینده هر زمان که احساس نیاز کنید، می‌تونید به راحتی به زبان دیگه‌ای سوئیچ کنید.

بنابراین بامداد با شناخت این نیاز، بوت کمپ برنامه‌نویسی C# رو مبتنی بر فریم‌ورک .NET Core برگزار می‌کنه و شما رو به شرکت‌های طرف قرارداد، برای استخدام معرفی می‌کنه…

پرسش‌های متداول

برای مقایسه سطح درآمد برنامه‌نویس‌ها با هم، میتونید این گزارش رو بخونید: https://insights.stackoverflow.com/survey/2020/#top-paying-technologies البته اوضاع در ایران متفاوته و بعضی از اون زبانها در ایران اصلا کاربردی ندارند، اما به هر حال می‌تونه یه حدودی بهتون دید بده که اوضاع کلی چطوره.

زبان برنامه‌نویسی سی‌شارپ و فریم‌ورک دات‌نت، به قدری مدرن، به‌روز و کارآمد هستن که شرکت‌های بزرگی توی ایران اون رو به عنوان زبان پایه‌ای برای توسعه محصولاتشون استفاده کردند. یک زبان چندکاربردی، که شرکت مایکروسافت داره با سرعت و قدرت زیاد گسترشش میده!

بعد از تکمیل دوره بوت کمپ، می‌تونید به عنوان برنامه نویس جونیور به تیم‌های نرم‌افزاری کوچک و بزرگ ملحق بشید. این باعث میشه زیر نظر برنامه‌نویس‌های سینیور فرصت فعالیت پیدا کنید و متناسب با نیازهای اون تیم، رشد و یادگیری خودتون رو دنبال کنید. یکی از مهم‌ترین دست‌آوردهای بوت‌کمپ برنامه‌نویسی بامداد، در شعار Learn how to learn  خلاصه می‌شه. یعنی توی این بوت کمپ یاد میگیرید که چطور ضمن همکاری با یک تیم نرم افزاری، مهارت و دانش خودتون رو افزایش بدید. به عبارت دیگه یاد میگیرید که چطور بیشتر یاد بگیرید! و این مهم‌ترین راز پیشرفت یه برنامه‌نویسه.

چون تمام طول دوره بوت کمپ با تمرین و پروژه سپری می‌شه و باید بتونید خارج از ساعات برگزاری بوت کمپ هم روی پروژه‌ها و تمرین‌ها کار کنید و توی پلت فرم‌های کار تیمی، با بقیه همکلاسی‌ها و مربی‌ها تعامل کنید، لازمه لپ‌تاپ یا کامپیوتر شخصی داشته باشید. اگه به صورت حضوری قصد شرکت در بوت‌کمپ رو دارید هم، باید لپ‌تاپتون رو با خودتون بیارید. نکته بعدی که لازمه بهش توجه کنید اینه که هنوز توی دوره مبارزه با ویروس کرونا هستیم و لوازم شخصی بهداشتی، مثل ماسک و الکل ضرورت داره.

رسیدن هر کدوم از بوت‌کمپرهای بامداد به جایگاه شغلی دلخواهشون، یه پروژه و یه مأموریت جدی برای ما به حساب می‌آد. مربی‌گری تا رسیدنتون به هدف شغلی دلخواهتون، یکی از ماموریت‌های بامداد به حساب می‌آد.

اما پاسخ دقیق این سوال بستگی به ترجیح شما در زمینه اشتغالتون داره.

 • استخدام: پروفایل پیشرفت شما رو به شرکت‌ها و سازمانهای علاقمند معرفی می‌کنیم و هم به موازات، آموزشهای لازم رو براتون در نظر می‌گیریم؛ مثلاً نحوه نوشتن رزومه حرفه‌ای، فن مذاکره، فن مصاحبه استخدامی و … به عبارت دیگه، مربی‌گری شما رو تا نشستن پشت میز کارتون، به عهده می‌گیریم.
 • راه‌اندازی استارت‌آپ: یکی از انتخابهای جذاب شما اینه که تیم‌های 4 یا 5 نفره تشکیل بدید و روی یه ایده ناب سرمایه‌گذرای کنید. بامداد از مرحله ایده‌پردازی تا توسعه ایده و تجاری شدنش در کنار شماست و به مراکز نوآوری که خیلی هم علاقمند هستن به جذب تیم‌های استارتاپی خلاق، معرفی‌تون می‌کنه و متقاعدشون می‌کنه که ازشون برای شما سرمایه جذب کنه.
 • آزادکاری: خوب اگه نه برای دیگری کارکن هستی و نه اهل ریسک و استارتاپ، فریلنسینگ یا آزادکاری انتخاب بعدیته. یعنی دریافت یه پروژه نرم‌افزاری از یه شرکت یا سازمان و انجامش توی خونه و دریافت دستمزد توافق شده در روز اول. بامداد توی این مسیر هم راهنمایی و کمکت می‌کنه.
 • مهاجرت: و در نهایت اگه خیال دارید از کشور خارج بشید، مربیان شما توی بوت کمپ بامداد راهنمایی لازم رو برای انتخاب مقصد مناسب برای یه برنامه‌نویس در اختیارتون قرار می‌دن. اینجا هم چیزی که مهمه توانایی‌های شماست که با راهنمایی مربیانتون، به سمت و سوی درست هدایت می‌شن.

 اگه تهران هستید، بله! ما محیطی رو به عنوان فضای اشتراکی در نظر گرفتیم که بچه های بوت کمپ بتونن خارج از ساعت بوت کمپ هم با یک هزینه حداقلی، داخل اون فضا میز اجاره کنن و به صورت تیمی به همکاری تیمی خودشون برای رسیدن به نتیجه پروژه‌هایی که به عهده می گیرن، ادامه بدن.

بله بوت کمپ پیشرفته بامداد برای تمرکز ویژه بوت‌کمپرها، روی زمینه‌های تخصصی ویژه طراحی شده. افرادی که توی بوت‌کمپ پیشرفته شرکت می‌کنن، زمینه تخصصی خاصی رو انتخاب می‌کنن و توی اون زمینه، زیر نظر بهترین مربی‌های اون رشته، آموزش می بینن و پروژه انجام میدن.

از کجا باید شروع کنم؟

فرم زیر رو پر کنید تا برای سهیم شدن تجربه افراد متخصص گروه ، باهاتون تماس بگیریم.

همچنین اگه سوال یا ابهامی دارید، می‌تونید با ما تماس بگیرید:

0990030002609900300025

به جز روزهای تعطیل، هر روز از 8 صبح تا 5:30 عصر هستیم…

خدمات چرتکه پلاس

حسابرسی

حسابداری

مالیاتی

بیمه‌ای

حقوقی و ثبتی

آموزشی

نرم‌افزاری

مشاوره